خدمات سئو چیست | خدمات تخصصی سئو چیست

 

خدمات سئو چیست 

 

خدمات سئو چیست ، در خدمات تخصصی سئو  با بهبود سئو سایت و افزایش SEO  ،کسب و کار و استارت آپ شما میتواند کار موتورهای جستجو google را برای درک و ایندکس کردن محتوای شما ساده تر کند. هر چه وبسایت شما از نظر موتورهای جستجو بهتر باشد، احتمال این که موتورهای جستجو سایت شما را در جستجوهای مربوطه برای کلمات کلیدی مرتبط با محصولات یا سرویس های شما توسط کاربران،در رتبه های بالاتر ارائه دهد بیشتر است. پس رتبه اول گوگل ( google ) در استفاده از خدمات سئو سایت ( SEO ) و استفاده از تکنیک و تاکتیک های بهینه سازی موتورهای جستجو میباشد. 

 

خدمات سئو سایت چیست؟ 

 

 سئو چیست ؟ SEO برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است  به معنی بهینه سازی موتور جستجو ، می‌توان گفت که خدمات SEO ، راهکاری برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل است که با رعایت دستورالعمل‌ها و تکنیک‌هایی که در بخش فنی سایت و تولید محتوا و همچنین عملیاتی که خارج از سایت بر روی آن انجام می‌شود به افزایش آمار بازدید سایت و درنتیجه فروش سایت کمک می‌کند. 

 

نقش سئو سایت در موتور جستجو

 

هر بار که کلمه‌ای را در گوگل جستجو می‌کنید با یک لیست بلند از نتایج مرتبط با جستجو مواجه می‌شوید که اصطلاحا آن را SERP یا Search Engine Results Pages ، به معنای صفحه نتایج جستجو  می‌نامند. بیشتر مخاطبان از صفحه اول نتایج فراتر نمی‌روند و در همان صفحه به خصوص در سه ردیف اول لیست، به پاسخ سوال خود می‌رسند و ادامه نتایج را بررسی نمی‌کنند. رتبه اول گوگل ( صفحه اول گوگل ) از خدمات تخصصی سئوکاران ، فروش ها ست.

 

 

خدمات سئو سایت چیست؟ | خدمات SEO سایت چیست؟

 

 

خدمات تخصصی سئو 

 

خدمات تخصصی سئو ( SEO ) مهم است ، چون باعث بیشتر دیده شدن وب سایت شما میشود ، خدمات سئو موجب بهبود رتبه سایت شما در رده بندی موتور های جستجو از جمله گوگل میشود ، امروز سایت ها همان ، شرکت ها ، مغازه‌ها و فروشگاه ‌ها هستند ، که برای بشتر دیده شدن تلاش های فراوانی میکنند ، نقش SEO همچون ویترینی زیبا و کامل برای معرفی ، محصول ، خدمات و یا استارت آپ سایت شما میباشد، بهینه سازی موتور جستجو برای سایت شما یعنی : افزایش بازدید ، افزایش معرفی محصول یا خدمات و در نتیجه افزایش فروش و دستیابی به آنچه که نیاز دارید.

 

 

خدمات سئو سایت چیست؟ | خدمات SEO سایت چیست؟

 

 

خدمات SEO

 

ما در خدمات تخصصی سئو سایت یاد آور شدیم که SEO به معنی بهینه سازی موتور جستجو میباشد ، بهینه سازی وب سایت و بهبود سئو سایت برای موتور جستجوی گوگل ، که درصد بسیار بالایی را از ترافیک ارگانیک به خودش تخصیص داده ، امری بسیار مهم است. قوانین موتور جستجو گوگل ( google ) برای کاربران و جستجوگران اینترنتی بسیار مهم است ، گوگل به خاطر ( منافع مالی و اعتباری ) خود شرایطی رو فراهم کرده که کاربران اینترنتی که از موتور های جستجویش استفاده میکنند  هر آنچه که نیاز دارند و دنبال آن هستند ، خیلی سریع تر و کارآمدتر به آن برسند.

 

خدمات سئو سایت چیست؟ | خدمات SEO سایت چیست؟

 

 

نیاز کسب و کار ها به خدمات سئو 

 

خدمات سئو چیست :  افزایش SEO سایت  به صاحبان مشاغل کمک فراوانی میکند ، تا سایت هایی پرسرعت ، کارآمد ، قوی ، کاربر پسند ایجادکنند ، تا در نتایج  موتور های جستجو جایگاه بهتر و بالاتری کسب نمایند ، و نقش بعدی سئوی وب سایت این است که به کاربران اینترنتی کمک کند تا بیهوده به سایت شما مراجعه نکنند ، بلکه دقیقا به دنبال هر چیز خاصی که هستند در وب سایت شما به آن برسند ، با استفاده درست از کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی به کار رفته در صفحات سایت شما.

 انجام خدمات سئو ( SEO )  :

 

افزایش رتبه الکسا

 بهبود رتبه سایت

بهینه سازی موتور جستجو 

صفحه اول گوگل 

بهینه سازی عملکرد سایت

ایجاد محتوای غنی سازی شده 

سئو داخلی ( Internal SEO )

سئو خارجی ( External Seo )

هدف گرفتن کلمات کلیدی

 افزایش بازدید سایت و بهتر و بیشتر دیده شدن

 

مهمترین خدمات سئو سایت فروش ها

 

سئو فنی ( Technical SEO )

بررسی کردن مشکلات فنی سایت ، فروش ها ابتدا طی یک چک لیست کلیه مشکلات فنی وب سایت را بررسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می پردازد.عوامل فنی سایت تاثیر بسیار زیادی بر سئو سایت شما دارد ، تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید. مهمترین فاکتور های ( Technical SEO ) عبارتند از :

 

Code Efficiency

 Website Speed

Mobile Responsiveness

SSL/HTTPS

 

 سئو صفحه ( On-Page SEO )

 

بهینه سازی سئو صفحه ، عنوان صفحه ، توضیحات متا ، و بهینه سازی کلیه عناصر درون صفحه که قابل مشاهده میباشد و بر سئو ( SEO ) سایت تاثیر زیادی دارند. برچسب های عنوان و متای توضیحات یک صفحه برای موتور های جستجو ( گوگل ) بسیار مهم است ، چون هردو این ها باید شامل کلمات کلیدی ، مرتبط و اصلی باشد تا گوگل درک درستی از صفحه سایت شما داشته باشد ، به جای پر کردن صفحه سایت از کلمات کلیدی باید از مترادف های آن استفاده کرد، فروش ها به عنوان یک شرکت خدمات حرفه ای سئو ، شما را در برچسب های عنوان و توضیحات متا کمک میکند. مهم تزین فاکتور های سئو صفحه سایت عبارتند از :

 

Headings _Headers

On Page Content

 

 

سئوی خارج از صفحه ( Off-Page SEO )

سئوی خارج ، فعالیت هایی که مربوط به خود صفحه نمیباشد ، تکنیک های سئوی خارج از صفحه ، به اقتدار و قدرت دامنه شما مربوط میشود ، و به افزایش اقتدار یک سایت مربوط میشود. مهمترین عوامل سئوی خارج عبارتند از :

 

Social Media

Backlinks

 

 

سئو ارگانیک ( Organic SEO )

 

سئو ارگانیک تکنیک های بازاریابی آنلاین میباشد ، که از ساختار های تحقیقات کلمات کلیدی ، عبارات کلیدی ، ایجاد پیوند ، پیوند های سایت استفاده میکند ، که به سایت شما کمک میکند در بالای صفحات موتور های جستجو قرار بگیرد . سئو ارگانیک همان ، بهینه سازی کردن موتور های جستجو کلاسیک یا سنتی است که ، که با تحقیق در مورد کلمه یا کلمات کلیدی شروع میشود . مهمترین عوامل سئوی ارگانیک در خدمات SEO ما عبارتند از :

 

Local SEO

Reputation Management

 

بازاریابی دیجیتال  ( SEM  )

 

در بازاریابی های موتور جستجو ( Search engine marketing ) استفاده از تاکتیک های بازاریابی دیجیتال آنلاین میباشد ، که برای افزایش دیده شدن ، وب سایت یا صفحات خاص سایت ها در رتبه های بالاتر نتایج موتور های جستجو (SERPs) استفاده میشود. به بازار یابی دیجیتال همان پرداخت به ازای کلیک نیز میگویند.

 

 

بهینه سازی موتور های جستجو گوگل فرآیند رسیدن به رتبه های بالاتر در صفحات جستجو میباشد ، که هدف نهایی آن ایجاد کسب و کار بهتر و رشد استارت آپ و افزایش دیده شدن ، بهبود سئو سایت و در نتیجه افزایش فروش محصول میباشد ، فروش ها به عنوان یک شرکت خدمات سئو سایت ، به استفاده از تکنیک و تاکتیک های روز در ساختار های : 

 

بهینه سازی موتور جستجو ،  مشکلات فنی سایت ، سئو داخلی و خارجی سایت ، سئو محلی ، سئو ارگانیک ، تولید و مدیریت محتوا ، فعالیت در شبکه های اجتماعی ، مدیریت وبلاگ ، سئو فروشگاهی ، سئو وردپرس اهتمام ویژه ای دارد.

 

 

بهبود رتبه سایت ، افزایش سئو سایت و بهینه سازی وب سایت به صورت تخصصی در فروش ها انجام میشود .

 

 

 

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
logo-samandehi