سئو سایت در سال 2021 – SEO in 2021

سئو سایت در سال 2021 | SEO سایت در سال 2021

 

 

سئو سایت در سال 2021 ( SEO in 2021 ) در اکثر وب سایت ها سئو سایت ( SEO ) در سال 2021 فرق چندانی با سال های گذشته ندارد ، شما باید به همچنان به بهبود سئو سایت خود توجه ویژه داشته باشید ، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که ، رقابت ها شدید و شدید تر شده، موتور های جستجو ( گوگل ) و مشتریان سایت شما در شناخت کیفیت واقعی مقاله ها و محصولات شما بسیار باهوش تر و منطقی تر شده اند. در SEO سایت در سال 2021 همیشه باید یک نگاهی به گذشته و یک نگاهی به آینده داشت ، تا بهینه سازی موتور جستجو که شما قبلا انجام داده اید ، از دست نرفته باشد

 

 سئو سایت در سال 2021

 

سالی که گذشت

سال 2020 برای خیلی از ما سال دشواری بود ، همه گیری کرونا باعث شکست و از کارافتادن بسیاری از کسب و کارها شده، ولی باعث رونمایی امکاناتی جدیدی برای ما شده ، اگر به سئو ( SEO ) توجه کنیم ، متوجه جهش بسیار زیاد ، دنیای آنلاین میشویم ، ماندن افراد در داخل خانه باعث شد ، تا کسب و کار ها به صورت مجازی و در فضای اینترنتی بسیار رشد کنند ، و صاحبان کسب و کارها سعی کردن محصولات خود را به صورت مجازی و در دنیای اینترنت بفروشند و یا معرفی کنند.

 

خیلی از افراد برای اولین بار بود که بصورت آنلاین خرید انجام میدادند ، و خیلی دیگر همچنان به خرید اینترنتی ادامه میدهند ، و خیلی مهم تر اینکه ، هرگز زمانی بهتر از این برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نبوده است. اما این فقط تجارت نیست ، در سایت ها همیشه امکان یادگیری هرآنچه که نیاز دارید و یا علاقه دارید ، وجود دارد ، که در سال 2020 این ظرفیت بیشتری پیدا کرد. پس در سال 2021 چگونه از سئو ( SEO ) برای تولید محتوای باکیفیت استفداه کنیم؟

 

کیفیت فراتر از همه چیز

 

SEO سایت در سال 2021 ، باید مورد توجه تمامی افراد شاغل در کسب و کار شما باشد ، خدمات سایت و محصولات ، و نحوه توصیف کردن آن ها را باید دوباره مورد ارزیابی قرار دهید ، مهم است که توجه منید که در توصیف محصولات ،خدمات ، و یا خدمات سئو سایت ( SEO ) آیا ایرادی وجود دارد . محصول شما باید عالی باشد ، چون تلاش برای رتبه بندی کالای بی کیفیت هم فایده ای ندارد. هیچ کس به این فکر نمی افتد. یک محصول بی کیفیت عامل توقف فرآیند رشد سایت خواهد شد.

 

 SEO in 2021 

 

صحبت کردن در مورد ، افزایش هوش مصنوعی ، یادگیری و یا تعاملات خوب و جالب است ، ولی ما قصد چنین کاری رو نداریم ، امروزه برای اکثر وب سایت های اینترنتی همه چیز برای بهبود آنچیزی است که در اختیار دارند ، کیفیت خوب سایت خیلی مهم است ، کیفیت پر محتوا و ناب رمز موفقیت در Seo سایت موفق است .

 

جایگزینی تلفن همراه به جای دستکتاپ 

 

در سال 2021 ، تلفن همراه به طور قطع پیش فرض تمام تکنیک ها و استراتژی ها میباشد ، چون گوگل ( google ) به ایندکس کردن صفحات سایت برای اولین بار در تلفن همراه روی آورده است ، پس وب سایت شما را با توجه به چگونکی کارکردن در موبایل چک میکند ، و به آن امتیاز میدهد . اگر  سایت شما بازدید کنندگانش بیشتر شامل بازدیدکننده از کامپیوتر ها میباشند ، باید بیشتر توجهتان به بازدیدکنندگان موبایلی باشد ، باید توجه کنید که سایت شما در حالت موبایل به خوبی حالت دسکتاپتان هست یا خیر . آیا تصاویر متن های جایگزین (alt-texts) دارند؟ آیا مطالب کامل و آسان خوانده می شود؟ در سال 2020 تعداد زیادی از افراد برای اولین بار خرید موبایل را تجربه کرده اند. و به نظر می رسد که در سال 2021 برای موارد دیگر بازگردند.

 

بهبود کیفیت سایت

در سال های گذشته ،مطالب بسیار زیادی راجب سئو سایت و یا بهینه سازی موتور جستجو ارائه شده است ، چون موتور های جستجو این مطالب توجه بسیار زیادی دارند ، بسیاری از سئو کاران و یا متخصصان SEO ادعا میکنند که بسیاری از عواملی را که موتورهای جستجو برای رتبه بندی یک محتوا را می دانند، در حالی که این موضوع به راحتی امکان پذیر نیست ، چون هیچ کس نمیداند که در پشت صحنه موتور های جستجو ( گوگل ) چه میگذرد ، ولی اگر به گذشته سئو توجه کنید همیشه یک نکته بسیار می درخشد : کیفیت ( Quality ) 

 

برای پیروز شدن در سئو سایت ( SEO in 2021 ) ، باید و باید شما از نظر فنی بی عیب شده باشید ، یک محتوای عالی ارائه دهید ، به دنبال کاربران هدف خود باشید ، دنبال چه هستید ، سرعت سایت خود را افزایش دهید ، تلفیق و بهبود داده های ساختار یافته schema.org خیلی مهم است  ، زیرا schema.org برای مدتی دیگر یکی از پیشرفت های کلیدی است.

 

تجربه صفحه 

گوگل اعلام کرد ، به عنوان بخشی از تلاش برای سرعت بخشیدن به وبسایت ها و ارائه تجربه کاربری عالی ،الگوریتم Page Experience را بروز رسانی کرد ، این در سال 2021 به طور مستقیم اجرا می شود و دلیل دیگری برای توجه ویژه به سرعت سایت به شما ارائه می دهد. چند سالی است که سرعت سایت عامل مهمی است ، اما هم اکنون بسیار مهمتر خواهد شد. اگر الان نمی توانید از پس رقبای خود برآیید ، اگر سرعت سایت خود را بالا نبرید ، به زودی متوجه می شوید که برای ادامه کار به مشکل برخواهید خورد. همیشه برای سئو ( SEO ) سرعت نقش مهمی داشته ، ولی هم اکنون افزایش سرعت سایت در سئو سایت شما تاثیر بسیار زیادی دارد ، پس برآن بکوشید ، 

 

موتور جستجو گر گوگل برای کمک به سایت ها برای تعیین تمرکز Core Web Vital ها را راه اندازی کرد . مجموعه ای از تکنیک ها و معیار ها برای اطلاع شما از عملکرد سایت تان و همچنین به شما کمک می کند تا درک کنید چه مواردی را باید بررسی و اصلاح کنید.

 

افزایش تجربه کاربر

آیا استفاده از صفحات سایت شما برای کاریر لذت بخش است؟ آیا کاربران هرآنچیزی که لازم دارند به راحتی پیدا میکنند ؟ آیا برند های تجاری سایت شما قابل تشخیص میباشد ؟ چگونگی استفاده از تصاویر در وب سایت تان؟ افزایش بهبود تجربه کاربر ، روشی مطمئن برای خوشجالی مشتریان بالقوه شما میباشد ، مشتریان خوشحال ، موتور های جستجو را خوشجال میکنند.

 

بهینه سازی ساختار سایت

وب سایت های زیادی با تلاش فراوان شروع به کار کرده اند ، و با گذشت زمان پیشرفت های بسیاری کرده اند ، کنترل ساختار سایت خود برای بازدید کنندگان و سئو سایت و همچنین موتورهای جستجو ( گوگل )بسیار مفید است. همه چیز باید سر جای خود باشد. و اگر چیزی قدیمی ، منسوخ شده  یا از بین رفته باشد ، شاید شما فقط باید آن را حذف کرده و موضوعی مرتبط یا جدید از آن نشان دهید.

 

SEO در سال 2021 ، امسال  باید توجه ویژه ای به ساختار سایت خود داشته باشید. ساختار وبسایت خود را دوباره ارزیابی کنید و از خود بپرسید که آیا همه چیز هنوز در جایی است که باید باشد ؟ یا پیشرفت هایی برای انجام وجود دارد؟ استراتژی محتوای سایت شما چگونه است؟ آیا پیوند های داخلی شما به اندازه کافی وجود دارند؟ آیا هدایت کاربر به قسمتهای مختلف سایت باعث از بین رفتن جریان حرکت کاربر در سایت شما می شوند؟

 

استفاده از داده های ساختاری اسچما 

اسچما یا داده های ساختاری با schema.org ، محتوای شما را فوراً برای موتورهای جستجو ( google )  قابل درک می کند. موتورهای جستجو از داده های ساخت یافته برای ایجاد ارتباط بین قسمت های صفحه شما و جهان اطراف استفاده می کنند. این کمک می کند تا داده های سایت شما فراهم شود. علاوه بر این که درک سایت شما آسان تر است .

 

اسچما ها در سئو سایت یا SEO سایت نقش فراوانی دارند ، افزودن داده های ساخت یافته به سایت ، سایت شما را برای نتایج به اصطلاح غنی واجد شرایط می کند. انواع مختلفی از نتایج غنی وجود دارد ، از رتبه بندی ستاره گرفته تا برجسته سازی تصاویر ، و موتورهای جستجو به گسترش این امر ادامه می دهند.

 

محتوایی با کیفیت خوب

هر روز محتوای جدید زیادی منتشر می شود. چرا باید محتوای شما در میان عبارات کلیدی انتخاب شده شما در ده رتبه برتر قرار بگیرد؟ آیا واقعاً آنقدر خوب است که بتواند رقبا را شکست دهد؟ آیا محتوایی منحصر به فرد و فراگیر منتشر می کنید که به سوالات مخاطبان شما پاسخ دهد؟

 

اهمیت جستجو در سئو ( SEO )

همیشه توجه داشته باشید ، جستجو کردن برای کاربران و موتور های جستجو مهم است ، باید دنبال اهداف جستجو باشید ، منظور کاربر از انجام این جستجو چیست؟ آیا برای یافتن اطلاعات است یا خرید چیزی؟ یا شاید آنها فقط در تلاشند یک وب سایت خاص پیدا کنند. یا اینکه کاملاً چیز دیگری است؟ موتورهای جستجو ( گوگل ) در درک این هدف و رفتار کاربر همواره بهتر و منطقی تر می شوند. می توانیم به موتورهای جستجو کمک کنیم نسخه مناسب محتوای خود را انتخاب کنند. با تعیین هدف موجود در جستجو ، میتوانید به کمک کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی به پیمایش موتور جستجو در داخل سایتتان کمک کنید ، تا کاربران اینترنتی به راحتی به دنبال هر آنچه که نیاز دارند در سایت شما به آن برسند.

 

ویرایش تحقیق کلمات کلیدی

سال گذشته ( 2020 ) برای بسیاری از ما سال تأثیرگذاری بود و تغییرات بسیاری به وجود آورد. با توجه به این نکته ، زمان آن فرا رسیده است که تحقیق کلمات کلیدی خود را دوباره انجام دهید. مطمئناً تغییرات زیادی در بازار شما ایجاد شده است. نه تنها این ، شرکت شما نیز حتماً تغییر کرده است. به روزرسانی نکردن جستجوی کلمات کلیدی ، فرصت های مهم را از شما می گیرد. در مورد تحقیقات مربوط به روند مصرف کننده برای سال 2021 مطالعه کنید.

 

محتوای عالی زمینه رشد سئو وب سایت

 

محتوا و یا موضوع مطالب سایت شما یکی از مهمترین پارامترهای سئو میباشد ، متن همان چیزی است که به موتورهای جستجو کمک می کند جهان را درک کنند. هرچه موتورهای جستجو هوشمندتر و هوشمندتر می شوند ، اهمیت دادن هرچه بیشتر اطلاعات مرتبط به آنها از اولویت بیشتری برخوردار می شود. با ایجاد مقالات لازم در مورد موضوع و فعالتیهای خود ، می توانید به موتورهای جستجو کمک کنید بین محتوای شما و جایی که این محتوا در طرح اصلی قرار دارد، ارتباط برقرار کنند. این فقط محتوا نیست ؛ پیوندها یا لینک های داخلی که اضافه می کنید و نحوه افزودن این پیوندها همچنین زمینه ای است که به موتورهای جستجو کمک می کند. همچنین Schema روش دیگری برای اتصال به موتورهای جستجو ارائه میدهد.

 

با نگاهی دقیق به متن ها و یا موضوعات سایت خود ممکن است دریابید که در مسیر خود اشکالی دارید. ممکن است شما به طور کامل موضوع خود را بررسی نکرده باشید. یا شاید روش های جدیدی برای مشاهده آنرا پیدا نکرده اید. مسلط بر موضوع خود باشید و هر آنچه را پیدا کردید در آن بگنجانید. گاهی اوقات ، این همچنین به معنای بازگشت به مطالب قدیمی تان برای به روزرسانی ، بهبود یا اصلاح موارد است، یا بعضی از متن های خود را به طور کامل حذف کنید.

 

حفظ کیفیت مهم ترین صفحات سایت

شروع به رقابت با سایت خود و یا صفحات سایت خود نکنید ، شروع به تولید محتوا با موضوعات و محتوای یکسان نکنید ، چرا که به تدریج موتور های جستجو صفحات مشابه را کم اهمیت جلوه میدهند. پس نگهداری از محتوای سایت یک تکنیک مهم است . عبارات کلیدی خود را در موتور های جستجو زیر نظر بگیرید ، به این موضوع توجه کنید که چندین مقاله برتر در نتایج موتور های جستجو دارید ، آیا این همان چیزی است که می خواهید اتفاق بیفتد؟

 

در SEO سایت در سال 2021 ، باید محتواهای تولیدی خود را مورد ارزیابی کنید ، آیا همه چیز در اوج است؟ آیا لازم است بیشتر بنویسید؟ و یا کمتر؟ شاید چندین مقاله ضعیف را در یک مقاله قوی ترکیب کنید؟ بعضی مواقع شاید نیاز باشد مطلبی جدید اضافه نکنید ، فقط به بهبود و یا ویرایش مطالب قدیمی خود اکتفا کنید ، تا نتایج بهتری بدهد.

 

اهتمام به 3 اصل ، تخصص ، اعتبار ، اعتماد

امروزه موتور های جستجو ( گوگل ) میتوانند محتواهای سایت را به خوبی درک کنند ، google به دنبال ارزش محتوای شماست ،  آیا قابل اعتماد است؟ شخصی که مدعی این موارد است کیست؟ چرا باید به نویسنده اعتماد کنیم؟ آیا نویسنده در این زمینه مرجع است؟ گوگل نه تنها به کیفیت محتوا نگاه می کند ، بلکه همچنین می تواند آن محتوا را به روشی حرفه ای ارزیابی کند. عامل اعتماد و تخصص بسیار مهم خواهد بود. این بخش بزرگی از سئو سایت در سال 2021 میباشد.

 

رتبه بندی متن ها

گوگل در سال 2021 روش های حدیدی برای رتبه بندی مقالات در اختیار ما قرار میدهد ، رتبه بندی مقالات روشی برای کشف بهتر جواب سوالاتی که در تیتر اصلی وجود ندارد ، ولی در جایی از متن به آن اشاره شده است. گوگل به لطف درک زبان های مختلف ، پاسخ های معتبر را پیدا کرده و در اختیار کاربران اینترنتی در نتایج جستجو قرار میدهد. پس تکنیک های سئو سایت در سال 2021 کمی متفاوت و بهتر شده و راه را برای خیلی از افراد هموار کرده است.

 

مهارت های نوشتاری در سال 2021 

تولید محتوای خاص ، محتوای با کیفیت ، محتوایی است که به خوبی نوشته شده باشد. محتوای با کیفیت اصلی ، عمیق و قابل فهم است. موتورهای جستجو در تعیین کیفیت متن مقاله بهتر می شوند و بر اساس آن تصمیم می گیرند. همچنین ، خوانندگان برای متون خوب نوشته شده ارزش بیشتری قائل هستند. و به آنها احساس اعتماد می کنند.

 

پیشرفت جستجو

اگر که دوست داریم همه چیز در وب سایت ما اتفاق بیفتد ، چنین اتفاقی نخواهد افتاد. بسته به مکانی که هستید و کاری که انجام می دهید : ممکن است لازم باشد بهینه سازی موتور جستجوی شما در جای دیگری انجام شود . و نه به طور خاص در Google. برای برخی از جستجوها و اقدامات ، جستجو فراتر از وب سایت یا سیستم عامل رسانه های اجتماعی است. تعداد زیادی دستگاه وجود دارد که می تواند به یک سوال گفتاری با پاسخ گفتاری جواب دهد. دستگاه هایی که می توانند برای شما بلیط رزرو یا هتل رزرو کنند.

 

اپلیکیشن های پیشرفته وب

خیلی از سایت ها تبلیغات فراوانی برای لینک های برنامه های خود ( اپلیکیشن ) در صفحه اصلی خود انجام داده اند ،اپلیکیشن ها ها همه جا هستند . حتی گوگل  اکنون داده های ساخت یافته را برای برنامه های نرم افزاری آزمایش می کند. علاوه بر این ، Google در حال توسعه صفحه اصلی خود در تلفن همراه با برنامه Discover است که محتوای جدیدی را براساس علاقه شما پیشنهاد می دهد.

 

ساخت ویدئو

هیچ رونقی شبیه به رونق ویدئویی نیست ، پیشرفتهایی در نحوه ارائه ویدیو در صفحات نتایج جستجو مشاهده کرده ایم. روی آن حساب ویژه ای کنید که ویدیو فقط از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد. اگر زمینه های لازم را دارید و از امکانات برخوردار هستید ، روی ویدئو سرمایه گذاری کنید ، همیشه لازم نیست که پر زرق و برق و حرفه ای باشد، فقط آن را صمیمانه بسازید.

 

در سال 2021 سئو سایت تغییرات زیادی کرده است ، بنابراین تحقیقات خود را مجدداً شروع کرده و روند مصرف کنندگان برای سال جدید را بررسی کنید . شما باید تلاش فراوانی برای داشتن یک سایت سریع ، قابلیت استفاده راحت ، بدون نقص فنی ، مقالات باکیفیت بالا انجام دهید.

 

قدم بعدی سئو سایت در سال 2021 

 

SEO سایت در سال 2021  ، به این نکته اشاره میکند که سایت شما باید در سال 2021 بهتر از هر زمان دیگری باشد ، 10 نتیجه صفحه اول گوگل یا موتور های جستجو ، آرزوی تمامی سایت ها میباشد ، بیشترین میزان ترافیک هنوز از طریق جستجوی ارگانیک حاصل خواهد شد. ترافیک شبکه های اجتماعی کاهش یافته است . پس شما باید به بهبود سئو سایت خود در همه موارد و مکان های مناسب ادامه دهید.

 

 

نتیجه :

سئو سایت و یا بهینه سازی موتور جستجو ، همیشه جزء مهمترین مسایل ، کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپ ها میباشد ، افزایش سئو سایت ، یعنی افزایش دیده شدن سایت و افزایش محبوبیت سایت شما ، پس با هم دیگه شروع به بررسی و یادگیری سئو ( SEO ) و جایگاه آن در موتور های جستجو بکینم ، وبرای رسیدن به نتایج مطلوب میتوانیم از مشاوران ، خدمات سئو سایت ، استفاده کنیم.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
logo-samandehi