کلمات کلیدی سئو – کلمات کلیدی SEO

کلمات کلیدی برای سئو seo

 

 

کلمات کلیدی سئو ، کلمات کلیدی SEO اولین قدم در روند نوشتن مطالب جستجوگرها و یک بخش اساسی از استراتژی سئو  SEO شما است. قبل از ایجاد محتوای وب سایت خود ، باید بدانید که مخاطب شما از چه عباراتی استفاده می کند.

 

عبارات جستجوی آنها کلمات کلیدی شما هستند. بر اساس این کلمات کلیدی می توانید نوشتن محتوای مفید و با کیفیت را شروع کنید. در اینجا ، ما چند نکته را برای شما یادآوری میکنیم :

 

 

 کلمات کلیدی سئو  

تحقیق کلمات کلیدی بخشی از SEO (بهینه سازی موتور جستجو) است. این کاری است که کسی انجام می دهد تا لیست گسترده ای از کلمات کلیدی را که می خواهد یک وب سایت برای آن رتبه بندی کندبیاورد.

 

برای به دست آوردن چنین لیستی ، دارندگان وب سایت باید مخاطبان و موتورهای جستجوگر مورد نظر خود را جستجو کنند.

 

هنگام جستجوی محصولات ، خدمات ، مشاغل یا نوع سازمان خود ، کدام اصطلاحات جستجو را در Google تایپ می کنند؟ و آنها انتظار دارند چه چیزی پیدا کنند؟

 

با استفاده از این لیست ، دارندگان وب سایت می توانند محتوایی ایجاد کنند که باعث جذب بازدید بیشتر و با کیفیت به سایت آنها شود. تحقیقات کلمات کلیدی هرگز به پایان نرسیده است: تکرار منظم آن برای به روز بودن ضروری است!

 سئو

چرا تحقیق در مورد کلمات کلیدی SEO مهم است؟

تحقیق مناسب کلمات کلیدی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا روشن خواهد کرد که مخاطبان شما از چه عباراتی استفاده می کنند. اشتباه رایج صاحبان مشاغل این است که :

 

که هنگام توصیف محصولات خود از یک مجموعه کلمه استفاده می کردند ، در حالی که مخاطبان آنها مجموعه کلمات کاملاً متفاوتی را استفاده می کردند. در نتیجه ، مشتریان بالقوه به دلیل عدم تطابق در استفاده از کلمات ، نتوانستند آن وب سایت ها را پیدا کنند.


به عنوان مثال ، گاهی اوقات ، یک بخش بازاریابی تصمیم می گیرد نام یک محصول نه چندان معمول را به یک محصول بدهد. این می تواند یک تصمیم بازاریابی هوشمند باشد:

 

مردم می توانند راحت تر محصول شما را به خاطر بسپارند. ( اگر به جای خانه های تعطیلات کلبه های تعطیلاتی را اجاره کنید ، ممکن است برجسته باشید.)

 

اما مواظب باشید: تعداد کمی از افراد [کلبه های تعطیلات] را جستجو می کنند. اگر متن خود را برای این اصطلاح بهینه کنید ، احتمالاً در این اصطلاح خاص رتبه خوبی خواهید داشت. با این حال ، با این اصطلاح ترافیک زیادی ایجاد نخواهید کرد و قسمت زیادی از مخاطبان بالقوه خود را از دست خواهید داد زیرا آنها از کلمات دیگری استفاده می کنند.

 

احتمالاً خواهید فهمید که بهینه سازی برای کلماتی که مردم از آنها استفاده نمی کنند منطقی نیست.

 

تحقیق کامل کلمات کلیدی اطمینان حاصل می کند که شما از کلمات مشابه مخاطب مورد نظر خود استفاده می کنید و این باعث می شود کل تلاش برای بهینه سازی وب سایت شما بسیار ارزشمندتر باشد. علاوه بر این ، با مشاهده هدف جستجو ، می فهمید که مخاطب شما دقیقاً به دنبال چه چیزی است.

 

 

‫5/5 ‫(2 نظر)
دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
logo-samandehi