افزایش سئو فروشگاه اینترنتی با 7 روش

افزایش سئو فروشگاه اینترنتی با 7 روش

افزایش سئو فروشگاه اینترنتی ، در فروش ها،  این روزها یکی از مهم ترین مسائل روز ، افزایش سئو فروشگاهی به شمار میرود نیاز به افزایش سئو فروشگاهی و نیازهای امروز جامعه باعث شده که اکثر افراد در ذهن خود به فروش اینترنتی و یا راه اندازی فروشگاه اینترنتی فکر بکنند. جالب است بدانید که راه اندازی فروشگاه آنلاین برابر با موفقیت در امر فروش نیست. سئو فروشگاه اینترنتی امروزه امریست حیاتی که تنها توسط متخصصین خدمات سئو وردپرس قابل انجام و پیگیری میباشد.

 

 

افزایش سئو فروشگاه اینترنتی

 

 

امروز ما قصد داریم در مقاله، سئو فروشگاه اینترنتی و یا افزایش سئو فروشگاه اینترنتی ، به توصیفات و توضیحات عالی برای محصول و یا محصولات فروشگاه آنلاین بپردازیم.که بیشتریت تاثیر در دیده شدن و معرفی محصول و در نتیجه فروش کالا و خدمات شما بشود.

 

 

افزایش سئو فروشگاهی

 

افزایش سئو فروشگاهی ، تا حالا فکر کردید که مهمترین ابزارهایی که به شما برای فروش محصول کمک میکند چیست: عکاسی از محصولات و نوشتن توضیحات محصول. در فروشگاه آنلاین شما باید تلاش فراوانی بشود که محصولات شما برای مشتریانتان ملموس بشود تا مشتری با آن ارتباط برقرار کند.

 

یکی از مشکلات  سئو فروشگاهی درفروش اینترنتی اینست که مشتریان نمیتوانند با محصولات شما به صورت جسمانی ارتباط برقرار کنند ،که این نقطه ضعفی برای فروشگاه های آنلاین میباشد.خیلی از افراد دوست دارند محصولی که میخواهند بخرند از نزدیک آن را مشاهده و لمس کنند.پس برای رفع این نقطه ضعف ، متخصین تولید محتوا شما باید تلاش فراوانی انجام دهند برای خلق تصاویر عالی از محصول و نوشتن توضیحات بی نقص از محصول تا راه فروش را برای شما هموار کنند.


 

آینده نگری در  سئو فروشگاهی

 

 

اگر به صورت تخصصی به  سئو فروشگاهی و فروشگاه های آنلاین موجود نگاهی بیندازید ، متاسفانه بسیاری از وب سایت های تجارت الکترونیک از این قانون پیروی نمیکنند و دچار ضعف بسیار بزرگی در SEO سایت خود میشوند. ولی در مقابل سایت هایی وجود دارند که به خوبی از این قابلیت (زنده سازی محصولات آنلاین برای مخاطبین) استفاده میکنند تا در آینده نزدیک جزء فروشگاههای برتر بشوند.

 

برای افزایش سئو فروشگاه اینترنتی هرچقدر هم تلاش کنید باز جای کار فراوانی وجود دارد. ولی مهم ترین گزینه بهینه سازی توضیحات محصول برای درک بهتر مشتریان شما میباشد.

 

 

بهبود توضیحات و توصیفات محصول

 

  1. واضح بیان کردن مزایای محصول برای مخاطبین.
  2. تولید و ایجاد فایل توضیحی صوتی و یا تصویری برای توصیف محصول.
  3. بهبود بخشیدن تجربه مشتری.
  4. افزایش رتبه محصول در نتایج موتور های جستجو (گوگل) که باعث دریافت نرخ کلیک بهتر و افزایش بازدید و در نتیجه افزایش فروش میشود.
  5. ایجاد اعتماد برای مشتریان.

 

ووکامرس پیش نیاز فروشگاه اینترنتی

 

اگر شما از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده میکنید. حتما با افزونه ووکامرس که یک افزونه فروشگاه ساز میباشد ، آشنا هستید. برای افزایش سئو ووکامرس از افزونه سئو ووکامرس استفاده کنید ، این افزونه وردپرس به شما کمک میکند تا کارایی و عملکرد سایتتان به حداکثر برسد.

 

7 راه افزایش سئو فروشگاهی

 

1- تمرکز همیشگی بر روی مشتریان خود

 

اولین تفکر و حرکت شما طبق معمول باید بر روی کلمات کلیدی باشد. منتها در مورد محصول باید در توصیحات عالی محصول از آن استفاده کنید و توصیحات محصول را بهبود ببخشید.شما باید مشتریان خود و محصولات خود را بشناسید تا بتوانید در مورد محصول خود توضیح بدهید و در مورد آن صحبت کنید با مخاطبین خود.و بدانید که مشتری چگونه به محصول شما نیاز پیدا میکند.

 

2- تکیه نکردن به توضیحات عمومی محصول

 

در آموزش سئو ووکامرس توضیح دادیم که استفاده از توضیحات سازنده بسیار آسان است. ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم که به توضیحات عمومی سازندگان محصول تکیه کنید ، چرا؟ چون فروشگاه های اینترنتی دیگر از این توضیحات استفاده کرده اند. و شما با این کار نسبت به دیگران برتری ندارید.پس برای متخصص و متمایز شدن در فروش باید خودتان از محصولتان توصیفی جدید بدهید. پس برای افزایش سئو فروشگاه اینترنتی باید متمایز بود.

 

 

3- همه میگویند برای موتور های جستجو ننویسید ( اما بنویسید)

 

مهمترین نکته نوشتن و سئو نویسی اینست که برای ماشین مینویسید یا برای انسان. مطمئنآ برای انسان مینویسید. توضیح دادن خود درک آن را برای موتور های جستجو آسان میکند. اما دقت کنید که هدف شما این نیست. هدف اینست که ارزش داشتن محصول را به مشتریان خود انتقال دهید و از آن جهت راه حلی برای فروش محصول خود استفاده کنید.

 

در استفاده از تحقیق کلمات کلیدی شما میتوانید بفهمید از چه اصلاحاتی برای ربط دادن نیاز های مشتریان و موتور های جستجو استفاده کنید تا رتبه های بالاتر موتور های جستجو را از آن خود کنید.

 

4- بر نیاز مشتری تمرکز کنید

 

خیلی مواقع میتوانید لیستی از مزایای محصول را در توضیحات محصول اضافه کنید. ولی اینکار را از دیدگاه خودتان انجام ندهید. سعی کنید از دیدگاه مصرف کننده بنویسید. یعنی آن ها از محصولات شما چه سودی میبرند. به نظر شما چه راه حلی وجود دارد؟ به نظر شما چه راه حلی وجود دارد که بر نیاز مشتری تمرکز کنید و محصول خودتان را بفروشید.

 

5- توضیحات اضافی ممنوع

 

دقت کرده اید که هر محصولی را بهترین بنامید در خیلی از مواقع عکس آن نتیجه میدهد. میدانید که کلمات قدرت دارند ، اما شما باید بدانید نحوه استفاده از این قدرت را. سعی کنید به کلماتی که بکار میبرید فکر کنید و در آن دقت کنید. این نکته مهم است که کمتر بیشتر است. توضیحات اضافی را حذف کنید. کلمات قدرتمند میتوانند کار فروش محصول شما را انجام دهند. ولی ویزه گی های محصول که متمایز کننده آن است از قبیل دریافت جوایز آن را پررنگ کنید.

 

 

6- شخصی سازی محصول

 

شخصی سازی محصول عبارت است از اضافه کردن صدا یا تصویر شما که در مورد محصول صحبت میکنید. اینکار شما و محصول شما را معروف میکند. برند تجاری شما را معروف و محصول شما را متمایز میکند. هنگامیکه محصول را میفروشید دوست دارید که مشتری دوباره برگردد. پس سعی کنید مشتری تجربه خوبی از وب سایت شما داشته باشد.

 

7- استفاده از نظرات کاربران

 

دقت داشته باشید که در افزایش سئو فروشگاه اینترنتی بهترین فروشنده محصول شما ، خریداران قبلی هستند که از محصول شما راضی باشند میتوانند با نظرات و یا نقل قول ها و بازگویی ها برای بقیه محصولات شما را به راحتی بفروشند. خیلی از مواقع گذاشتن نظرات کاربران در توضیحات محصول مسیر شما را بسیار هموار میکند.

 

 

حرف آخر مقاله افزایش سئو فروشگاه اینترنتی

 

ما در این مقاله ، 7 راه افزایش سئو فروشگاه اینترنتی را برای شما به اختصار توضیح دهیم، اما شما میدانید که راه های زیاد دیگری وجود دارد . حرف آخر اینکه تصویر و توضیحات آن نقش مهمی برای موتور های جستجو و کاربران ایفا میکند .

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا