سئوکار وردپرس کیست + سئوکار وردپرس ماهر چیست

سئوکار وردپرس کیست + سئوکار وردپرس ماهر چیست

 

سئوکار وردپرس کیست ، افزایش بازدید وب سایت با خدمات سئو در تهران. سئوکار ماهر وردپرس  همیشه مورد تقاضای شرکت های کوچک و بزرگ بوده است، سئو کار وردپرس این روزها به دلیل افزایش سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، از محبوبیت خاصی برخوردار میباشد.

 

 

 

سئوکار وردپرس چیست

 

 

سئوکار ماهر وردپرس این روز ها به دلیل افزایش سیستم مدیریت محتوای وردپرس در فضای وب و پیوستن افراد زیادی به این سیستم مدیریت محتوا ، به شدت مورد نیاز اکثر وب سایت ها میباشد. سئوکار وردپرس چیست ،محبوبیت وردپرس بر آن شده که اکثریت افراد به دنبال یک سئو کار وردپرس میگردند تا هرچه بیشتر و بهتر به افزایش سئو وردپرس خود بپردازند.

 

سئوکار وردپرس ماهر کیست

 

 

یک سئوکار وردپرس ماهر باید به دنبال رویکرد های بهتر و بیشتری نسبت به سایر رقباء خود بگردد، امروزه هر کسب و کاری باید شیوه منحصر به فردی برای سئو سایت خود داشته باشد ، هیچ راه میانبری وجود ندارد ، هم اکنون میزان رقابت در نتایج موتور های جستجو بسیار زیاد است ، بسیاری از وب سایت ها همچنان از نتایج ارگانیک برای دستیابی مخاطبان به سایت خود اقدام میکنند و این همچنان راز زنده ماندن سئو در وب سایت ها میباشد.

 

  1. سئوکار وردپرس باید شیوه جداگانه برای هر وب سایت داشته باشد.
  2. متخصص سئو وردپرس باید تکنیک های مختص خودش را داشته باشد.
  3. کارشناس seo وردپرس باید به تحلیل رقباء بپردازد.

 

 

20 راهکار سئوکار وردپرس ماهر

 

 

ما در افه شاپ سعی داریم تا با راهنمایی کاربران و مخاطبین عزیز 20 راهکاری که یک سئوکار حرفه ای وردپرس به دان میپردازد را برای شما بازگو کنیم. جذب ترافیک به وب سایت ها روش های گوناگونی دارد که همیشه مهم ترین آن ها پرداختن به سئو میباشد. پس برای افزایش سئو سایت وردپرس با ما همراه باشید.

 

 

1. افزونه سئو

 

جالب بدانید اولین کاری که سئوکار وردپرس ماهر باید در افزایش سئو سایت وردپرس انجام بدهد ؛ نصب افزونه سئو وردپرس میباشد ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از بهترین و دوستانه ترین پلتفرم ها برای سئو میباشد. افزونه سئو در وردپرس باعث این میشود که شما تقریبا کنترل کاملی برا صفحات خود داشته باشید ، این روز ها مهمترین افزونه سئو که بیشتر افراد به دنبال آن میباشند ، افزونه یواست سئو میباشد ،

 

دقت کنید که افزونه های سئو فقط راه را برای شما مشخص میکنند ، و شما باید به دنبال کسب مهارت های دیگر سئو باشید ، از نظر ما تفاوت چندانی بین افزونه های سئو نمیباشد.

 

2. استفاده از انواع تگ

 

در صفحات خود دقت کنید که از انواع متا تگ ها استفاده کنید ، برچسب های عنوان میتواند یکی از بهترین ابزار های برای سئو وردپرس شما باشد ، دقت کنید که همیشه به دنبال مهمترین کلمه کلیدی خود بروید.

 

امروزه استفاده از برچسب های عنوان به راحتی گذشته نمیباشد ، از ابتدای امسال الگوریتم های کلمات کلیدی تغییرات پیچیده ای داشته است ، پس بدان توجه بیشتری داشته باشید.

 

 

3. استفاده از تگ عنوان

 

استفاده از تگ های عنوان توسط سئوکار وردپرس ، جز یکی از ابزار های افزایش سئو میباشد ، تگ عنوان میتوان به موتور های جستجو و همچنین مخاطبین و کاربران وب سایت های وردپرس بفهماند که موضوع سایت در چه موردی میباشد ، در تگ ها میتوانید از کلمات کلیدی و مترادف های آن استفاده کنید ، استفاده بیش از حد از تگ ها برای کلمات کلیدی همیشه برای سئو شما مضر میباشد.

 

4. کلمات در وردپرس

 

یک سئوکار وردپرس باید به تعدادکلمات توجه فراوانی کند ، همیشه متخصصین در سئو میگفتند که محتوا همان پادشاه است، دقت کنید که محتوای عالی و ناب هم برای موتور های جستجو مناسب و هم برای مخاطبین شما و هم برای بازگرداندن مخاطبین قدیمی شما ، تعداد کلمات در سایت خبری با یک سایت تخصصی تفاوت های زیادی دارد.

 

شما در یک سایت خبری باید از کلمات کمتری برای فهم مطالب به مخاطبین خود استفاده کنید ، در غیر اینصورت شاید دیگر جذاب نباشید . ولی در سایت های تخصصی شما باید مطالب طولان تری ارائه دهید برای جذابیت مطلب خود.

 

5. لینک داخلی

 

لینک داخلی همیشه برای یک سئوکار وردپرس مهم است ، شما با پیوند دادن صفحات به هم به موتور جستجو سیگنال میدهید که این مطالب به هم ارتباط دارند و همین امر یک نکته مثبت برای وب سایت شما میباشد.

 

لینک های داخلی به فهمیدن وب سایت شما توسط موتور های جستجو کمک فراوانی میکند ، همینطور لینک داخلی به مخاطبین شما نیز کمک میکند به مطالب دیگر وب سایت شما دسترسی داشته باشند و این امر در جذب ترافیم بسیار مهم است.حرکت مخاطبین شما در لینک داخلی سبب افزایش قدرت سایت شما در مقایسه با رقباء خود میشود.

 

 

6. لینک های شکسته

 

وجود لینک های شکسته هم برای موتور های جستجو و هم برای مخاطبین بسیار تجربه تلخی میباشد و همین امر سبب بی ارزشی وب سایت شما میشود ، این پیوندها شامل پیوند خروجی از وب سایت ، پیوند وردی از وب سایت های دیگر و همچنین پیوند های داخلی میباشد .

 

بنابراین سئوکار وردپرس همیشه باید توجه خود را بر این امر قوت ببخشد ، و این لینک های شکسته را از بین ببرد.

 

7. لینک خارجی

 

یک متخصص سئو و سئوکار وردپرس ، نباید از لینک های خارجی بترسد ، لینک های خارجی نیز همانند لین داخلی میتواند هم به موتور های جستجو و هم به مخاطبین شما این امکان را بدهد که به منابع بیشتری دسترسی پیدا کنند ، در مواقعی که شما به یک موضوع خاص اشاره میکنید و آن موضوع در سایت شما نیست بهترین فرصت برای پیوند دادن آن میباشد که به مخاطبین خود این امکان را بدهید که بیشتر در آن موضوع تحقیق کنند که این امر سبب معرفی شدن مطالب شما به عنوان یک منبع غنی و عالی میشود.

 

8. سئو منفی

 

به طور مداوم یک سئوکار وردپرس باید دقت لازم به سئو منفی داشته باشد،دقت داشته باشید که دستکاری در لینک ها برخلاف دستورات گوگل ممکن است برای شما ضرر های بسیاری داشته باشد ، بعضی از وب سایت ها و دامنه دچار سئو منفی میباشند که اگر وب سایت شما به آن ها لینک رد و بدل کرده باشد شما نیز دچار آن تحریم ها میشوید، در این مواقع پنالتی گوگل نیز همراه شماست. پس به دقت به لینک های وردی و خروجی خود دقت کنید.

 

9.پیوند ها در وردپرس

 

سئوکار وردپرس باید سراغ ساختار پیوندها برود که وردپرس به صورت پیشفرض بر روی نامرتب قرار میدهد ، سئوکار حرفه ای وردپرس باید آن را به شیوه های تخصصی مرتب کند و این موضوع به تخصص خود ربط دارد ، هر کس شیوه های خاص خودش را دارد، ساختار URL یا لینک های صفحات محصول یا مقالات باید به درستی اعمال شود.پس ساختار لینک یکی از مهم ترین ابزار های یک سئو کار میباشد.

 

10.اس اس ال

 

هر سئوکار وردپرس باید به دنبال نصب اس اس ال باشد ، هر سایت جدید همیشه نیاز به یک راهکارهای اولیه دارد ، و ssl همیشه جزء مهم ترین آن ها میباشد ، پس دقت لازم برای HTTPS داشته باشید ، از نظر گوگل سایت هایی که دارای گواهی نامیه اس اس ال نباشند ، سایت هایی با امنیت پایین شناخته میشوند که این امر بسیار در نتایج موتور های جستجو تاثیر دارد.پس گواهی نامه لازم برای سایت خود تهیه کنید.

 

11. سایت مپ

 

برای سئو کار وردپرس ، سایت مپ یک ابزار بسیار ویژه میباشد که از طریق آن محتویات وب سایت ها را برای موتور های جستجو ارسال میکند ، نقشه سایت شما ابزایست برای آگاهی موتور های جستجو از جمله گوگل برای اینکه از شما یک تصویر کامل داشته باشند و بدانند زمینه کاری شما در حیطه ای میباشد.

 

12. خزیدن در سایت

 

سئوکار حرفه ای وردپرس باید به این نکته دقت کند که آیا گوگل به راحتی میتواند در سایت هدف بخزد ، آیا مشکلی ندارد ، آیا در هنگام پیمایش در سایت شما به مشکلی برنمیخورد ، خزیده نشدن در سایت شما سبب ایندکس نشدن مطالب شما میشود و در نتیجه در نتایج گوگل نیز از شما نام و نشانی وجود ندارد.

 

13. مرور در خزیدن

 

سئو کار وردپرس باید به این نکته توجه کند که هنگامیکه گوگل وب سایت شما را چک میکند و در آن میخزد ، چه اتفاقی میفتد ، در بسیاری از موارد گوگل صفحات شما را ایندکس میکند ، اما در آن یک سری مشکلات وجود دارد که شما در ظاهر با آن آشنا نیستید، پس باید چک کنید صفحاتی را که گوگل آن ها را ایندکس کرده است ولی جایگاه خوبی نداد.

 

14. ممیزی سئو

 

ممیزی سئو توسط سئوکار وردپرس کی دیگر از مسائل مهم دیگری است که این متخصص باید انجام دهد ، ممیزی سئو سبب میشود تا شما به درک وسیعی از مشکلات و یا بهبود های وب سایت هدف برسید ، این ممیزی میتواند توسط تخصص خودتان و یا استفاده از وب سایت های تخصصی باشد ، پس در این امر کوشا باشید.

 

 

15. نداشتن محتوای تکراری

 

محتوای تکراری هم برای مخاطبین و هم برای موتور های جستجو به نظر جالب نمیاید، اما اگر به دقت نگاه کنید احتمال وجود داشتن آن زیاد است ، یکی از شایع ترین آنها ایندکس شدن چندین مرتبه ای در موتور جستجوی گوگل است. گوگل شما را جریمه نمیکند ولی تاثیر آن در رتبه بندی بسیار مشهود است. گوگل در رتبه بندی آن دچار مشکل میشود. پس بهتر است راه را برای گوگل هموار کنید.

 

 

16. بهبود صفحات

 

یکی دیگر از مهارت های سئوکار وردپرس تمرکز بر صفحات برای تجربه بهتر گوگل میباشد ، هنگامیکه گوگل بر صفحات شما ورود پیدا میکند ، طبق الگوریتم های خود صفحات و محتوای شما را چک میکند و در این حین به سرعت صفحات ، امنیت ، تجربه کاربران و همچنین درک صفحات شما توجه میکند و به شما رتبه میدهد ، بر اساس الگوریتم های جدید گوگل تجربه کاربری یکی از سیگنال های رتبه بندی در موتور جستجوی گوگل میباشد .

17. استفاده از وب ویژوال

 

یکی دیگر از مهارت های یک سئوکار وردپرس استفاده از کر وب ویژوال میباشد ، که شاخص های اندازه گیری را برای وب سایت ها نشان میدهد ، که یکی از مهم ترین این ویژگی ها بررسی عملکرد سایت در برابر سازگاری با موبایل است. و یا استفاده از اچ تی تی پی اس میباشد ، پس از گزارش های این ابزار نهایت استفاده را بکنید.

 

 

18.سرعت صفحات

 

به نظر تیم ما سئوکار ورپرس باید به سرعت توجه ویژه ای داشته باشد ، سرعت سایت و صفحات وب سایت شما هم برای گوگل و هم برای مخاطبین وب سایت شما بسیار مهم است ، یکی از مهم راه های افزایش سئو سایت وردپرس سرعت است ، پس یکی از الگوریتم های گوگل سنجیدن سرعت صفحات شماست .

 

برخی از متخصصین میگویند که از هر 5 نفر که وارد وب سایت میشود اگر سرعت لود صفحات بیشتر از 5 ثانیه باشد معمولا یک نفر به راحتی سایت را ترک میکند.بیشتر از 40 درصد بازدید کنندگان دیگر به وب سایت شما سرنمیزنند .

 

سرعت مهم است

 

سئوکار ماهر وردپرس فقط چند ثانیه وقت دارد که کاربران را پیش از ترک وب سایت جذب کند ، برخی میگویند هر 2 ثانیه تاخیر از نظر مالی بسیار جبران ناپذیر میباشد ، پس استفاده از هاست مناسب شما را چند قدم جلوتر از بقیه میبرد ، پس به سرعت بسیار توجه ویژه ای داشته باشید.

 

 

19.سازگاری با موبایل

 

اولین پیگیری سئوکار وردپرس در شروع سئو سازی چک کردن قالب سایت شما ، از سال 2016 به بعد گوگل شروع کردن به ایندکس کردن صفحات از طریق گوشی ، یعنی تغییر پلتفرم از دستکتاپ به موبایل ، پس گوشی های همراه امروزه نقش تعیین کننده برای وب سایت ها دارند ، همچنین موتور جستجوی گوگل بازگو کرده است که از نسخه صفحات برای گوشی های هوشمند برای طبقه بندی و رده بندی نتایج استفاده میکند.اگر وب سایت شما رسپانسیو نیست همه چیز را فراموش کنید و ابتدا شروع به برطرف کردن ایرادات قالب وب بکنید که در غیر اینصورت همه زحمات شما به هدر میرود.

 

20.دامنه سایت

 

مبحث دامنه برای سئوکار وردپرس بسیار مهم است ، اما در بسیاری از موارد وبسایت ها آماده اند و بعد به سئوکار وردپرس رجوع میشود ، دامنه سایت باید در راستای برند سازی شرکت ، کلمه کلیدی شرکت و تولید محتوای شرکت باشد ، پس دامنه باید آسان باشد ، کوتاه باشد ، شامل کلمات کلیدی باشد .

 

نکته مهم در انتخاب دامنه اینست که شاید نامه دامنه شما عام باشد و بسیاری از شرکت برای آن کلمه کلیدی تولید محتوا کرده باشند ، پس شما بسیار باید تلاش کنید که رتبه اول را از آنان بگیرید و شاید در بسیاری از مواقع نتوانید ، ولی این مهم نیست، مهم استراتژی شما برای کلمات کلیدی اصلی شماست.

 

 

تحقیق کلمات

 

در ابتدا و انتهای امر سئوکار وردپرس باید به فکر کلمات کلیدی و تحقیق کلمات کلیدی باشد ، همچنان کلمات کلیدی جزء بزرگ ترین چالش های ممکن میباشد، برای این تحقیقات ابزارهای زیادی در دسترس سئو کار وردپرس میباشد ، اگر توان رقابت ندارید هرگز به سراغ کلمات کلیدی بسیار پر رقابت نشوید ، چون هم زمان بر میباشد ، و هم بسیار بر احساسات کاری شما تاثیر میگذارد و هم مشتریان شما به این فکر میکنند که شاید شما آن فرد مورد نظر نباشید.

 

حرف آخر 

 

با مشتریان صادق باشید ، سئوکار ماهر وردپرس هرگز برای جلب و جذب مشتری بزرگ نمایی نمیکند ، صداقت در سئو همیشه بزرگ ترین و بهترین راه است ، به مشتریان خود بگوئید که برخی از کلمات بسیار زمان بر میباشند ، پس برای رسیدن به کلمات کلیدی بسیار پر ترافیک ، هم باید بیشتر هزینه کنند و هم بیشتر وقت بگذارند ، پس همه چیز را به مشتریان خود بگوئید، تا آن ها در برخورد با شما ، کار شما و همچنین بالا آمدن کلمات کلیدی استراتژی بسیار مناسب بچینند.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا