خدمات تولید محتوا متنی چیست + سفارش تولید محتوا تخصصی چیست

خدمات تولید محتوا متنی

 

 

خدمات تولید محتوا ، نقش بسیار مهمی در خدمات سئو سایت ایفا میکند . سفارش تولید محتوا متنی سایت ، همراه با تحقیق کلمات کلیدی و محتوای غنی ،ناب،یونیک و کامل میتواند ابزاری قوی برای جذب ترافیک ارگانیک برای وب سایت ها باشد،محتوایی که براساس تحقیق کلمات کلیدی تهیه و تولید شود و در آن اصول سئو رعایت شود و در انتخاب کلمه کلیدی مناسب و تعداد بکارگیری آن دقت شود،تبدیل به یک ابزار مهم و کارامد برای جذب ترافیک ارگانیک میباشد.

 

فهرست مطالب

خدمات تولید محتوا

 

سفارش تولید محتوا ناب و غنی که بتواند جواب سئوالات مخاطبین را به همراه داشته باشد یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی در دنیای دیجیتال امروز می باشد. خدمات تولید محتوا متنی سایت یکی از شیوه های جدید بازاریابی امروزی میباشد که در خود بسیاری از روش های مختلف جذب مشتری پنهان ساخته است،تهیه و تولید محتوا امروزه به شدت مورد علاقه و نیاز بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است،چرا که برای رقابت و بدست آوردن نتایج بهتر در نتایج موتور های جستجو نیاز به محتوایی خاص و غنی میباشد که برای آن تحقیق کلمه کلیدی رعایت شود و همچنین در انتخاب کلمات کلیدی آن نیز بسیار دقت شود.

 

سفارش تولید محتوا متنی

 

هنگامیکه در اینترنت مشغول کنکاش،جستجو و یا به دنبال چیزی هستیم براساس کلید واژه ها و یا جواب سئوالات خود وارد وب سایت ها میشویم. سفارش تولید محتوا تخصصی و متنی سایت اینجا نقش ویژه خود را پیدا میکند،موقعی که کاربر وارد سایت می شود نگه داشتن آن بسیار مهم است هم برای کسب رتبه های بالاتر و هم برای موتور های جستجو،اگر کاربر و مخاطب وب سایت هدف نتواند به جواب سئوال خود برسد و یا اینکه مخاطب به دنبال جواب سئوالی باشد که شما در عنوان خود قرار داده اید ولی در متن خود خبری از نباشد،اینجاست که سیگنال های منفی همچنان برای شما در موتور های جستجو ادامه دارد.

 

خدمات تولید محتوا متنی و تخصصی سایت

 

 

محتوا چیست

 

 تولید محتوا چیست،سئوالی که این روزها بیشتر در مورد آن پرسیده میشود.تولید محتوا را میتوان یکی از مهم ترین کارها و ابزارها برای بازاریابی دیجیتال امروز دانست،اما دقت کنید که محتواها اشکال مختلفی دارند که می توان به رسانه های اجتماعی،صفحات وب،مقالات و یا ویدئو اشاره کرد.

برای ایجاد و تولید محتوا در عصر امروز باید به مسائل مختلفی توجه کرد که میتوان به انجام تحقیقات در مورد کلمه یا کلمات کلیدی،برنامه ریزی یا تاکتیک، تبدیل تاکتیک به استراتژی و در نهایت تبدیل آن ها به تولید محتوا اشاره کرد.

ایجاد محتوا را میتوان یکی از مهم ترین وظایف و مسئولیت های یک مدیر سایت،بازاریاب دیجیتال،بازاریاب مدیریت محتوا و یک سئوکار ماهر دانست.خدمات تولید محتوا متنی و تخصصی را میتوان بهترین راه برای برقراری ارتباط با مخاطبین دانست و جالب اینست که تاثیر گذاری آن به شدت بالاست.

 

تولید محتوا مهم است چونکه…

 

همانطور که در بالا اشاره کردیم تولید محتوای ناب و خاص یکی از مهم ترین فعالیت ها و ابزارهای بازاریابی نوین است که به شدت تاثیر گذار در جذب ترافیک ارگانیک می باشد و ما را به سمت هدف نهایی خود که فروش کالا و خدمات است می کشاند. سفارش تولید محتوای سایت میتواند اطلاعات رایگانی به مخاطبین وب سایت شما بدهد،مشتریان بالقوه را به سمت وب سایت شما بکشاند،مخاطبین و مشتریان فعلی را همچنان حفظ کند و در نتیجه شما را برای رسیدن به اهدافتان کمک کند.

 

بیش از 50 درصد از بازاریابان دیجیتال و محتوا بر این باورهستند که تولید محتوا بخش ضروری تاکتیک و تکنیک آن هاست.بیش از 80 درصد بازاریابان و متخصصین سئو بر این باورهستند که تولید محتوا سفارشی بخش اصلی و ویژه آن هاست.بیش از 90 درصد از کارشناسان حوزه دیجیتال بر این باور هستند که تولید محتوا سبب درآمد زایی و جذب مخاطب و در نهایت تبدیل به فروش می شود.

 

تولید محتوا به دنبال چیست

 

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که هدف تولید محتوا چه می تواند باشد،در جواب باید گفت که جذب مخاطب و یا مشتریان از مهم ترین اهداف محتوا میباشد و در مرحله بعد نیز بسیاری می گویند که باید مخاطبین را دوباره به سمت وبسایت بکشاند.

در این مسیر نباید از هیچ چیزی دریغ کرد،تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا یک سری از وب سایت های موفق اطلاعات ناب و با ارزشی در اختیار همگان به صورت رایگان قرار میدهند.

محتوای ناب و غنی دروازه جذب مخاطبین میباشد،حال اگر این مقالات مفید و قوی را بتوان بهینه سازی کرد و سئوسازی آن را به درستی انجام داد آنوقت هستش که جذب ترافیک ارگانیک زیادی را به همراه دارد.

 

 

 تولید محتوا سفارشی

 

 مهم ترین و بهترین ابزار جذب ترافیک ارگانیک در وب سایت ها، خدمات تولید محتوا سفارشی ،می باشد.سفارش تولید محتوا تخصصی و متنی به همراه تضمین کیفیت و یونیک بودن مقاله ابزاری بسیار قدرتمند در دستان شماست.

این روزها کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای فروش محصولات و خدمات و یا معرفی برند خود باید در صدر نتایج موتور های جستجو قرار گیرند تا بتوانند بهتر و بیشتر دیده بشوند و بتوانند به اهداف خود که از آن جمله میتوان به افزایش فروش و یا معروفیت یک برند نام برد اشاره کرد .

 

سفارش تولید محتوای تخصصی ، این روزها به خیلی از کسب و کارها رونق بخشیده است. خدمات تولید محتوا سفارشی راز و رمز موفقیت بسیاری از کسب و کارها در دنیای دیجیتال امروز میباشد، امروزه اکثریت تجارت ها در دنیای دیجیتال و به صورت آنلاین اتفاق میفتد،پس برای رسیدن به اهداف و تلاش برای موفقیت در دنیای آنلاین باید بسیار تلاش کرد تا بتوان به صدر نتایج موتور های جستجو رسید.

 

موتور های جستجو از عناوین و کلمات کلیدی و غنی بودن متن صفحات هر وبسایتی استفاده میکنند تا بهترین و نزدیک ترین جواب سئوال مخاطبین را به آنان برسانند،پس نقش موتورهای جستجو بسیار پر رنگ میباشد.محتوای سفارشی یکی از بهترین ابزارها برای ماندن در رقابت های رتبه های برتر موتور های جستجو میباشد.

 

تولید محتوای سفارشی

 

امروزه شیوه های جدیدی در بازاریابی مشاهده میشود که شاید تا چند سال پیش آن چنان پر رونق نبود.خدمات تولید محتوای متنی سایت به یکی از ابزارهای بازاریابی نوین تبدیل شده است که بسیار کارآمد تر از بازاریابی های سنتی می باشد.

 

ارائه تولید محتوای تخصصی و حرفه ای برای مقالات ، محصولات و خدمات
ایجاد محتوای غنی ، یونیک و اصل
در تولید سفارشی محتوا هیچ وقت کپی از جایی مشاهده نمیشود
نویسندگان ما همگی دارای خلاقیت فکری و نوشتاری میباشند
ایجاد محتوا فوری 
ایجاد محتوا براساس ساختار مشتری
درج عناوین و کلمات کلیدی با رعایت اصول سئو
تصمین کیفیت و رعایت اصول تمامی موارد فوق در فروش ها

 

ایجاد محتوای غنی

 

محتوای سفارشی تخصصی باید غنی و یونیک تولید شود تا بتواند انتظارات خدمات سئو را برآورده سازد،اگر محتوای تولید شده نتواند نیاز کاربران را پاسخگو باشد یعنی نتواند به سئوال های مخاطبین وب سایت مورد نظر جواب بدهد یعنی اینکه محتوای تولید شده نمیتواند به عنوان منبع خوبی در نظر گرفته شود،این نکته هم میتواند روی سئو وب سایت تاثیر بگذارد و هم شاید احتمال برگشت مخاطب کم بشود.

 

محتوای غنی باید به نیازهای یک وب سایت ،علاقه مندی مخاطبین و نیازهای مخاطبین توجه داشته باشد و مهم تر از همه پاسخگوی این نیازها باشد تا این مخاطبین دوباره به وب سایت برگردند.

 

جذابیت در محتوای تولیدی

 

یکی دیگر از موارد مهم در تولید و ایجاد محتوا،جذابیت در آن میباشد،اگر محتواهای تولیدی از غنای خوبی برخوردار باشد یعنی ما مطمئن باشید که مقاله ایجاد شده از نظر منبع و ساختار جایگاه خوبی دارد ولی نداشتن جذابیت در این مقالات سبب  میشود که مخاطبین بعد از مطالعه چند خط علاقه ای به خواندن از خود نشان ندهند و وبسایت را ترک کنند، این سیگنال منفی برای سئو وبسایت اصلا مناسب نیست،سیگنال های منفی برای موتور های جستجو حکم در صد اعتبار و اعتماد را دارند و از این رو به مرور در رتبه های موتور جستجو تنزل رتبه دیده میشود.

 

نیاز به محتوا

 

امروزه نیاز به محتوا یا بهتر بگوییم تولید محتوای تخصصی و ویژه برای هر وبسایتی یکی از نیازهای اساسی و اصلی آن ها میباشد،در فرآیند سئو سازی در خدمات سئو وردپرس یکی از مهم ترین و برترین ابزارها استفاده از مقالات میباشد که میتواند سبب برتری در نتایج موتور های جستجو باشد و یا حتی بتواند در رقابت با سایرین حرف اول را بزند.خدمات تولید محتوای سفارشی نیاز اصلی هر کسب و کاری به شمار میاید

 

چون تهیه محتوا، تخصص خود را میطلبد،یا باید هر وبسایتی افرادی را برای ایجاد محتوا تعلیم دهد و برتجربه خود بیافزاید و برای پرورش آن ها هزینه زیادی پرداخت کند و یا اینکه به شرکت های تولید سفارسی محتوا اعتماد کند و این مسئولیت سنگین را به آن ها بسپارد،چونکه اینگونه شرکت ها سال ها در زمینه ایجاد محتوا تخصص یافته اند و نیروهای خود را در این زمینه متخصص کرده اند.

 

مهم ترین عوامل موفقیت در محتوای سفارشی

 

برای موفقیت در محتوای سفارشی عوامل موثری زیادی وجود دارد که شرکت های تولید محتوا براساس ساختار خود بدان توجه میکنند،ولی باید به این موضوع توجه کرد برای موفقیت در این حوزه ابتدا باید ساختار و یا استراتژی شرکت را مشخص نمود که این موضوع سبب برتری و یا موفقیت های ویژه ای نسبت به بقیه میشود که در این میان میتوان به ایجاد محتوای ساده و با کیفیت اشاره کرد.

 

تعیین هدف

 

برای مخاطبین و مشتریانی که نیاز به محتوا دارند لازم است بدانیم که مسیر حرکتی آنان چیست،آنان قصد فروش محصولی را دارند،یا صرفآ جنیه اطلاع رسانی دارد،قصد آموزش خاص یا عمومی دارد و یا قصد معرفی برند و یا کلایی را دارند که در نتیجه بتوانند سبب افزایش فروش آن شوند،این تعیین کردن هدف سبب پیشبرد مقاصد میشود و تمرکز ویژه را برای شما به ارمغان میاورد،همین امر سبب میشود که شما از مسیر منحرف نشوید.

 

تعیین مخاطب

 

برای تولید محتوا سایت به صورت غنی و سفارشی باید به این نکته توجه نمود که شناسایی و تعیین مخاطب یکی از عوامل مهم میباشد،باید توجه کرد که مخاطبین چه کسانی هستند و آن ها را شناسایی کرد،محتوای جذاب برای سایت زمانی اتفاق میفتد که شما به بسیاری از جهات از جمله انگیزه خرید،نیاز مشتریان،عادت های آنان،میزان ارزش،نقاط ضعف و وقت،نیازمندی ها و آرزوهای آنان را تعریف کنید،تولید محتوای جذاب و آموزنده فقط با  درک مشتریان و نیازهای آنان صورت میپذیرد.

 

تعیین جهت

 

هنگام تولید و ایجاد محتوای تخصصی باید به جهت های مشتری توجه خاصی داشت،نکات مهمی وجود دارد که باید بدان دقت داشت:مشتری به دنبال چه چیزی میگردد،هدف آن از ایجاد محتوا چیست،چه نیازی را میخواهد برطرف سازد،چه سئوالی را میخواهد پاسخ دهد،چه محصولی را میخواهد بفروشد،چه خدمات یرا میخواهد ارائه دهد و یا اینکه چه برندی را میخواهد معرفی کند.همه این موارد نکاتی هستند که در هنگام سفارش تولید محتوای سایت به دان توجه ویژه ای داشت و در مسیر آن حرکت کرد.

 

تعیین کلمات کلیدی

 

در بسیاری از موارد تعیین کلمات کلیدی برا مقالات و محصولات کار بسیار دشواری میباشد،ولی توجه به این نکته بسیار ضروری میباشد که تحقیق و تعیین کلمات کلیدی بسیار مهم است،چون رقابت شما و میزان دیده شدن شما بدان بستگی دارد.

 

تعیین کلمات کلیدی باید در راستای هدف باشد و یا به آن کمک کند،تولید محتوا و مقالات بسیار عالی هستند اما باید بدان جهت داد،پس نحقیق و تعیین کلمات کلیدی یک راز موفقیت در تولید محتوای ناب و غنی میباشد که میتواند به اهداف کلی سایت کمک فراوانی بکند.

 

تعیین محتوای هدف

 

تعیین محتوای هدف یکی از مهم ترین راه ها برای پیشبرد محتوای تخصصی و سفارشی میباشد،تولید محتوای تخصصی باید در راستای رسیدن به اهداف وبسایت باشد،تولید محتوا سفارشی باید به اهداف کسب و کارها کمک کند و در اختیار آن ها باشد،نه اینکه صرفا فقط تولید کردن محتوا باشد.

 

موفقیت در جذب ترافیک

 

برنامه ریزی در ایجاد محتوا میتواند سبب جذب ترافیک ارگانیک شود و بسیاری از مخاطبین هدف را به سمت وب سایت شما بکشاند،افزایش بازدید وب سایت با مقالات و محتوای غنی،میتواند مخاطبین را به سمت فروش کالا و خدمات و در نتیجه افزایش درآمد وبسایت سوق دهد.

با آگاهی دادن از طریق محتوای مورد نظر به مخاطبین میتوان به فروش اینترنتی و شبانه روزی دست یافت،به شرطی که بتوان در زمینه آگاهی دادن به مخاطبین و مشتریان اصول و قواعد را به درستی رعایت کرد.

 

تا حالا به این موضوع فکر کردید که چرا محتوا مهم است؟

 

انسان از گذشته تا به امروز همیشه به دنبال محتوا بوده،چرا چون همیشه به دنبال جواب سئوالات خود میگشته،در دنیای دیجیتال امروز سئوالات ما بیشتر شده و شاید دایره آن نیز پهن تر شده و برای دستیابی به پاسخ سئوالات متعدد باید از محتوا های مختلف استفاده کند.خدمات تولید محتوا سفارشی میتواند به سئوالات مختلف در زمینه های مختلف پاسخ دهد.

مقالات در وب سایت ها نقش بسیار مهی برای جذب مخاطبین دارد،بسیاری از افراد به دنبال جواب سئوالات خود میگردند و بسیاری به دنبال علائق خود هستند،بسیاری از افراد به دنبال محصولات و یا خدماتی که بدان نیاز دارند هستند،پس این وظیفه یک محتوای غنی و تخصصی میباشد که بتواند نیاز مخاطبین را مرتفع سازد.

در این میان مقالات تخصصی ابزاری بسیار غنی برای برقراری ارتباط با مخاطبین میباشد،چرا که با آنان هم میتوان از کلمات کلیدی آن استفاده کرد و مخاطب را به سمت وبسایت فراخواند و هم میتوان جوابگوی نیاز و سئوالات مخاطبین بود.

 

تا حالا به تولید کننده محتوا فکر کردید؟

 

تولید کننده محتوا مسئول ایده پردازی و تولید انواع محتوا متنی برای رسیدن به هدف یک کسب و کار می باشد،هدف یک ایجاد کننده محتوا ایجاد محتوای جذاب و ناب برای جلب نظر و توجه مخاطبین میباشد که آن ها را به سمت وب سایت هدف بکشاند و سبب جذب ترافیک ارگانیک بشود.

ایجاد کنندگان محتوای برای هر کسب و کاری لازم و ضروری میباشد،چون بدون تولید محتوای خاص و سفارشی برای کسب و کار هدف جذب ترافیک حاصل نمی شود،از طرفی دیگر تولید محتوای غنی و با کیفیت میباشد که میتواند در نتایج موتور های جستجو قابل رقابت باشد و رتبه وب سایت هدف را بالاتر ببرد.

 

تا حالا به ایده پردازی محتوا فکر کردید؟

 

ایده پردازی در خدمات تولید محتوا متنی و تخصصی بسیار حساس و مهم است،این ایده ها میتواند از تولید کننده محتوا و یا گروه تولید محتوای هر وب سایت و یا نیاز های مشتریان شما و یا جواب سئوالات ممخاطبین وب سایت باشد.

 

1- استفاده از کلمات مهم و کلیدی

 

وقتی میخواهیم با مشتری ارتباط بگیریم و به نیاز ها و خواسته های آن توجه کنیم باید از دید مشتری به ضوایع نگاه کنیم،تحقیق کردن در مورد کلمات کلیدی،مهم و پرکاربرد میتواند ما را با نیازهای مشتریان آشنا سازد.

تحقیق کردن در مورد کلمات پر کاربرد و مهم میتواند برای شما فرصت جدیدی برای تولید محتوا متنی به منظور جذب ترافیک ارگانیک بیشتر ایجاد کند.

در مواقعی که شما در مورد مهم ترین کلمات کلیدی تحقیقی به عمل نیاورده باشید شاید از نیازهای مشتریان خود عقب بمانید و یا بهتر بگویم از رقبای خود چند قدم عقب تر هستید.پس برای جذب ترافیک ارگانیک به فکر کلمات کلیدی پر کاربرد برای ایجاد کردن محتوا باشید.

 

2- استفاده از اطلاعات مشتری

 

خیلی از مواقع استفاده از اطلاعات مشتری و یا پرسیدن از نیازهای آنان میتواند راه را کمی هموار سازد و افق جدیدی برای سفارشی سازی محتوای وبسایت ایجاد کند.به بازخوردهای مشتریان خود توجه کنید از آنان میتواند کمک فراوان بگیرید و به کم و کاستی های وبسایت خود سر و سامان بدهید.

اگر به دقت به وبسایتتان نگاه کنید همیشه یک سری مسائل و سئوالات در وبسایت ها وجود دارد که میتوانید با سفارشی سازی محتوا به آنان پاسخ بدهید و نیازهای آنان را مرتفع سازید.این کار میتواند در نگه داشتن مخاطبین و مشتریان فعلی شما کمک فراوانی کند. 

 

3- درک مشتری

 

درک مشتریان و مخاطبان هر وبسایت یعنی نگه داشتن مشتریان و مخاطبین قبلی،سفارشی سازی و ایجاد کردن محتوا باید در راستای مخاطبین صورت گیرد.

برای درک مشتری در هنگام ایجاد کردن محتوا به این موضوع دقت کنیم مخازبین ما چه چیزی برای آنان جذاب می باشد و یا حتی برای آنان مفید می باشد.پس جالب بودن،جذاب بودن و مفید بودن از نظر مخاطبین باید به شما راهکارهای ویژه ای بدهد تا برای مخاطبین خود تولید محتوای متنی غنی ایجاد کنید.

 

4- مشورت با تیم

 

یکی از مواردی که میتوان همیشه روی آن حساب بازکرد،استفاده از تیم وبسایت می باشد،ایده پردازی توسط تیم خودتان میتواند راه های جدیدی را برای شما بازکند و به مواردی که تا به حال به آن توجه نکرده اید را برای شما روشن سازد.

بعضی از وبسایت ها دارای تیمی هستند که رفتارهای مشتری را بررسی میکنند،اینگونه تیم ها بسیار راهبردی می باشند و میتوانند برای ایده در مورد تولید محتوا بسیار کمک کنند،چه بسا آن ها به درک خوبی از مشتریان رسیده اند و به تمامی نیازها و خواسته های آنان واقف هستند.

در بعضی از وبسایت افرادی به عنوان تیم فروش وجود دارند که آن ها سعی میکنند مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنند،اینگونه تیم ها نیز دارای ظرفیت بسیار بالایی از ایده پردازی می باشند که کمک فراوانی به تیم تولید محتوا میتوانند بکنند.

 

5- توجه به رقباء

 

همیشه به این موضوع توجه کنید که رقبای شما شاید یک قدم از شما جلوتر باشند،از تجربه آنان استفاده کنید،ببینید آن ها در چه مواردی تولید محتوا انجام دادند،به چه کلمات کلیدی توجه کرده اند،به کدام یکی از نیازهای مشتریان خود توجه کرده اند،به کدام سئوالات مخاطبین خود پاسخ داده اند و از همه مهم تر در چه مسیری حرکت می کنند و چه قدر این امر موفق شده اند.

 

آیا تا به حال به برنامه ریزی در محتوا فکر کرده اید

 

شروع تولید محتوا را میتوان با برنامه ریزی آغاز کرد،باید به این نکته توجه کنید که شما نیاز به تولید محتوا از نوع ویدئو دارید و یا اینکه وبسایت شما نیاز به تولید محتوا متنی دارد.خدمات تولید محتوا سفارشی و متنی امروزه بیشتر از قبل مورد تقاضا قرار گرفته است.

باید به این نکته توجه کنید سفارش تولید محتوا متنی شما برای کدام قسمت سایت می باشد،مقاله و یا محصول،باید به محتوای ایجاد شده قبلی توجه کنید،به کلمات کلیدی استفاده شده در وبسایت توجه کنید.

درباره رقباء خود بررسی کنید،مقالات و محصولات آنان را مورد بررسی قرار دهید،به نقاط قوت آنان توجه کنیدو سعی کنید مسیر درست را تشخیص دهید،پس نباید از رقباء خود عقب بمانید.

همانطور که قبلا گفیتم برای خدمات تولید محتوا متنی و تخصصی بسیار مهم است که به تحقیق کلمات پرداخته باشید و توانسته باشید مسیر حرکتی خود را مشخص کرده باشید تا با استفاده از تولید محتوای مناسب بتوانید با رقباء خود در نتایج موتور های جستجو رقابت کنید.

 

دیگه وقتشه به ایجاد محتوا فکر کنید

 

اگر مراحل قبل را به دقت مطالعه کرده باشید و اهدافتان را همسوی آن ساخته باشید،الان شما دیگه آماده ایجاد کردن محتوا سفارشی برای وب سایت خود هستید،به این نکته توجه کنید که هنگام ایجاد کردن محتوا اگر به نکته ای رسیدید که فکر کردید بخشی از مسیر را اشتباه رفتی اشکال ندارد باید به عقب برگردید و اصلاحات را انجام دهید.

از هنگام ایده پردازی تا انتشار محتواهای سفارشی باید به تمامی مسیر توجه کنید،تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین ابزارها برای شروع می باشد و همچنین برنانه ریزی یکی دیگر از ابزارها برای ادامه مسیر می باشد.

در مسیر کلمات کلیدی حرکت کنید و سعی کنید از مسیر دور نشوید،بعد از انتشار به عیب و ایراد های خود دقت کنید و سعی کنید آن را اصلاح کنید و در مقالات جدید خود آن ایرادات را برطرف سازید.

 

تولید محتوا متنی وب سایت با 12 روش

 

ایجاد محتوا متنی برای سایت شاید برای بسیاری از افراد بسیار دشوار و مشکل باشد،اما ما تجربه خود را با همگان به اشتراک می گذاریم تا شاید یکی از سخت ترین کارها برای هر مدیر سایتی تبدیل به یکی از امور روتین بشود و برای رسیدن به اهداف وب سایت تمرکز ویژه ای داشته باشد.

 

1- انتخاب یک عنوان خوب و جذاب

 

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک عنوان خوب و جذاب بسیار مهم است،چون همگان با یک نگاه یا شیفته آن میشوند و یا از آن رد می شوند،پس عناوین یا خوانده نمی شوند و اصلا جذاب نیستن که به چشم بیایند و یا انقدر خوب و جذاب هستند که هر چشمی را به خود جذب می کنند.

دقت داشته باشید که عنوان ها و یا سرفصل هاشاید تنها چیز هایی باشند که مخاطبین و مشتریان شما میبینند و میخوانند و آن ها نقش بسیار مهمی برای جذب مخاطبین شما دارند،انتخاب درست شما از عناوین میتواند مخاطبین را وادار به وارد شدن به صفحات شما بشود.

میتوانید در انتخاب عناوین خوب از راهنمای زیر استفاده کنید : 

 

 مفید بودن عنوان

 

خیلی از مواقع افراد به دنبال پاسخ سئوالات خود می گردند،حال اگر شما در راستای اهداف آنان از جستجو باشید و بتوانید با عناوین خود پاسخ سئوالات آنان را بدهید،پس میتوانید آنان را به وب سایت خود جذب کنید.

 

استفاده از عنوان های تازه و فوری

 

بسیاری از افراد از این موضوع می ترسند که از اطلاعات تازه و فوری دست بکشند،استفاده از عناوین روز بسیار مهم است چون بسیاری از افراد به دنبال اطلاعات روز هستند و در راستای آنان کلیک می کنند.

 

استفاده از عنوان های مختص خودتان

 

خیلی از افراد با عنوان های خاص و منحصر به فرد ارتباط خوبی برقرار می کنند،تفاوت عنوان های شما با سایرین میتواند کمک فراوانی برای جذب کاربران و مخاطبین باشد،همیشه سعی کنید متفاوت و غنی باشید.

 

2- همیشه کیفیت بهتر از کمیت است

 

بسیاری از محتوا نویسان و یا برخی از متخصصین سئو در خدمات تولید محتوا متنی و تخصصی و سفارشی بر این عقیده استوارند که موتور های جستجو علاقه خاصی به مطالب روز دارند و یا برخی دیگر می گویند که مطالب طولانی همیشه رمز برتریست،اما نکته مهم اینست که همیشه کیفیت حرف اول و آخر را می زند،غنی بودن و قابل اعتماد بودن همیشه راز و رمز موفقیت در رقابت با سایرین می باشد.

محتوای طولانی به معنی پر کردن از کلمات نمی باشد،بلکه محتوایی بسیار غنی می باشد که نیاز به توضیحات و توصیفات بیشتری دارد،محتوای طولانی آن محتوایی نیست که پر از کلمات کلیدی و عناوین مرتبط با کلمات کلیدی باشد.

پس دقت داشته باشید در یک محتوای با کیفیت باید شما بدانید شما چند بار باید کلمات کلیدی مرتبط را بگنجانید،سعی کنید هیچ وقت اغراق نکنید و یا اینکه کاربران و موتورهای جستجو را فریب ندهید.

 

3- همیشه نمیتوان برای همه نوشت

 

تا حالا به این موضوع دقت کرده اید که نمیتوان همه را راضی کرد،پس ما در سفارش تولید محتوا متنی باید به این موضوع توجه کنیم که برای مخاطب خاص بنویسیم،البته منظور اکثریت مخاطبین وب سایت می باشد.

فعالیت در همه زمینه ها موارد خاص خود را دارد و راضی کردن هر نوع سلیقه در مواردی که ما مینویسیم کاری بسیار دشوار میباشد،پس تلاش کنید که در زمینه ای که می نویسید بهترین باشید و مقاله غنی بنویسید.

 

 4- مخاطبین خاص شما چه کسانی هستند

 

شما باید توجه کنید که محصولات و خدمات شما در نهایت به دست چه کسی می رسد،چه کسانی آن ها را تهیه و خریداری می کنند،انتظاراتشان چیست و به دنبال برطرف کردن چه نیازی میباشند.

باید توجه کنید که شما نیاز به چه مخاطبینی دارید”فرد یا گروه،شرکت های کوچک و بزرگ،زن یا مرد و یا غیره،پس باید مخاطبین ویژه خود را به خوبی بشناسید. خدمات تولید محتوا متنی و تخصصی سعی میکند مهم ترین مخاطبین خاص خود هدف را شناسایی و لیس کند و مهم ترین آنان را بدرستی بشناسد.

پس با توجه به شناسایی مخاطبین خاص و ویژه شروع به تولید محتوا براساس نیاز های آنان بکنید و سعی کنید نیاز های آنان را بشناسید و بتوانید با تولید محتوای با کیفیت و ناب به اکثریت سئوالات و نیازات آنان پاسخ دهید.

 

توجه به مشتریان فعلی

 

با توجه به مشتریان فعلی خود میتوانید متوجه بشید که چه کسانی محصولات شما را میخرند،پس وقتشه فعالیت های مربوط به شناسایی و توسعه مشتریان هدف خود را شروع کنید.

 

توجه به انتخاب مشتری

 

تهیه لیستی از مشتریان به شما کمک میکند که بفهمید که آیا مشتریانی هستند که در لیست شما باشد ولی خبری از آن ها نباشد پس به فکر اشخاص و سازمان هایی که خبری از آن ها نیست ولی شما به دنبال آنان میگردید باشید.

 

توجه به مشتریان اصلی

 

در اکثریت کسب و کارها توجه به مشتریان اصلی از مهم ترین اولویت های آنان میباشد،پس بر آن باشید که مشتریان اصلی خود را بشناسید و لیستی از آنان تهیه کنید و از ضعیف به قوی شروع به فعالیت کنید.

 

توجه به علاقه های آنان

 

شاید در ابتدا توجه به این موضوع سخت باشد ولی درست فکر کنید که بدست آوردن اطلاعات در مورد علاقه مندی مشتریان کار سختی نیست،توجه به نظرات،نظرسنجی ها،رسانه های اجتماعی،تجزیه تحلیل عملکرد در سایت میتواند شما را شناسایی علاقه آنان نزدیک تر کند،شناخت مشتریان به شما کمک میکند که در راستای آنان حرکت کنید و همین امر به شما فواید زیادی را میرساند و همینطور توجه کنید در راستای نیاز آنان حرکت کنید نه در راستای خودتان.

 

 5- نوشتن بهترین محتوا

 

بسیاری از ما به دنبال ایده جدید هستیم که در مورد آن شروع به تولید محتوا کنیم ولی جالب است بدانیم که معمولا ایده های قدیمی ذهن ما را به خود مشغول ساخته است و هر سری نوبت به نوبت در ذهن ما شروع به تداعی میشود.

در بسیاری از موارد محتوایی که ما میخواهیم تولید کنیم نفرات قبل تر از ما نیز به آنان پرداخته اند و شاید هم رقباء ما نیز از تولید آن محتوا غافل نبوده اند اما چه کنیم :

 

جستجو کردن

 

برای هر مقاله و محصولی که قصد نوشتن آن را دارید،ابتدا باید در موتور های جستجو به دنبال آن باشید،یه نگاه اجمالی به آن ها بیاندازید،ببینید چه نوشته اند و چه نظراتی دریافت کرده اند، در ذهن خود میتوانید محتوای خود را با آن مقایسه کنید و همینطور کم یا زیاد ها و یا اشکالات محتوا های موجود را بررسی کنید و شما بهترین را بنویسید.

 

محتوا بهتر

 

بعد از جستجو کردن و هنگامیکه به ایده مناسبی برای تولید محتوا دست یافتید بهتر است به دنبال ایجاد محتوا بهتر باشید،یعنی به دنبال قانع کردن مخاطبین خاص باشید،همانطور که میدانید تولید محتوا چندین مخاطب دارد،عموما بهترین مخاطبان شما مخاطبان خاص شما هستند،پس برای رسیدن آن ها به جواب های خود بسیار حساس باشید و در راستای خواسته یا نیاز آنان حرکت کنید،خیلی بهتر و غنی تر از دیگران مقاله بنویسید،اگر لازم بود صوت،فیلم و یا فایلی برای دانلود قرار دهید،سعی کنید اطلاعات شما جدید تر از بقیه باشد و مطلب جدیدی را به مخاطبین خود یاد بدهد.

 

 6- نوشتن محتوای همیشگی

 

توجه به محتوا های وب سایت بسیار مهم است،در بین متخصصین نکته ای همیشه در راس وجود دارد و آن نوع مقالاتی است که در وبسایت ها نوشته میشود،قبل از نوشتن محتوای غنی باید به یک سری از نکات توجه کرد،اینکه آیا محتوا ها و مقالات وب سایت ما دارای محتوا های اضافه میباشد، یا اینکه در بین محتوا های ما چقدر محتوای قدیمی وجود دارد و یا اینکه در محتواهای وب سایت ما چقدر محتوای بی اهمیت وجود دارد.

توجه داشته باشید برخی از محتوا ها در زمان خاص خود بسیار عالی میباشند ولی همین محتوا ها وقتی از موقعش بگذرد و وارد زمان بی اهمیتی بشود دیگر هیچ ارزشی برای ما ندارد،اینگونه محتوا های مناسب برای وب سایت های خبری میباشد،اگر وب سایت شما جزء این دسته نیست پس باید توجه خاصی داشته باشید که مطالب وب سایت شما به سرعت قدیمی میشود،پس باید چاره ای برای آن بیندیشید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا