خرید عسل چهل گیاه طبیعی

خرید عسل چهل گیاه

 

 

 

خرید عسل چهل گیاه طبیعی ، به دلیل تنوع شهد و غالبیت متعدد گیاهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. عسل چهل گیاه طبیعی به عسل چند گیاه و عسل چند گل نیز معروف میباشد و دارای فواید و خواص متعددی میباشد که مورد پسند اکثریت ذائقه ها میباشد.

 

 

خرید عسل چهل گیاه

 

خرید عسل چهل گیاه طبیعی ، در برندهای معتبر و متعدد و خرید از زنبوردارن متعهد و با اخلاق در فروشگاه عسل فروش ها ، عسل چهل گیاه بر اساس انواع مختلف شهد و غالبیت شهد های مختلف میتواند رنگ ، طعم و مزه متفاوتی در هر برداشت داشته باشد. در این عسل طبیعی کیفیت همیشه ثابت است ولی ویژگی ها و فواید و خواص آن میتواند کمی متفاوت باشد.

 

 

خرید عسل چهل گیاه طبیعی

 

عسل چهل گیاه به دلیل تنوع گیاهان دارویی از محبوبیت خاصی برخوردار است که سبب خرید عسل چهل گیاه از سوی علاقه مندان آن میباشد. این محصول طبیعی زنبور عسل دارای تنوع پوشش گیاهای بسیاری میباشد که معمولا در مناطق کوهستانی و بکر و همینطور کمتر آلوده به سم های شیمایی از ارزش غذایی خاصی برخوردار میباشد.

 

 

فواید عسل چهل گیاه

 

عسل چند گیاه سرشار از آنتی اکسیدان ها ، آنزیم های پروبیوتیک ، مواد مغذی و ویتامین های C & B میباشد. عسل چهل گیاه همچنین دارای تاثیرات ضد باکتریایی قوی میباشد و برای کم خونی بسیار مورد توصیه قرار گرفته است، این عسل طبیعی همچنین دارای تاثیرات بسیار مفید برای سلامتی قلب ، معده و همینطور سیستم گوارشی بدن میباشد. از طرفی دیگر برای سلامتی پوست بسیار مفید است و سبب جوان سازی پوست و خاصیت ضد پیری پوست نیز میشود.

 

 

مهم ترین فواید عسل چند گیاه

 

 

مفید و موثر برای درمان بیماری های تنفسی

مفید برای آرامش فکر و همینطور سبب تقویت و افزایش خواب مفید و سالم

مفید و موثر و داشتن خواص ضد التهابی

مفید و موثر بودن در کنترل فشار خون و همینطور کلسترول خون

مفید و موثر بودن در کنترل دیابت

مفید و موثر بودن برای از بین بردن اسیدهای و مواد ضاید به دلیل وجود آنتی اکسیدان

 

 

خرید انواع عسل چهل گیاه با برندهای معروف

 

 

خرید عسل چهل گیاه طبیعی

 

 

 

عسل چهل گیاه چیست

 

 عسل چهل گیاه چیست ،  در پاسخ باید بگوئیم که عسلها انواع مختلفی دارن و به تک گل و چند گل تقسیم میشوند و تفاوت آن ها در شهد گل ها میباشد که رنگ و طعم آن ها را تشکیل میدهد.عسل چند گیاه طبیعی و خام متفاوت هستند، اما هر دو آن ها دارای تاثیرات ضد باکتریایی و همچنین دارای خواص درمانی برای آلرژی ، عفونت ها ، زخم ها و همچنین مشکلات گوارشی هستند.معمولا این محصول دارای طعم خوب و سبکی میباشد و میتواند جایگزین بسیار مطلوبی برای استفاده شکر در کودکان و بزرگسالان باشد.و نکته مهم تر اینکه این محصول دارای بیشتر خواص در عسلهای موجود میباشد.

 

عسل چند گیاه یا عسل تک گیاه

 

در بین دوست داران عسل همیشه یک سئوال وجود دارد که خرید عسل تک گل یا خرید عسل چهل گیاه ؟ باید دقت داشته باشید که اگر از نظر کیفیت و ارزش غذایی عسل طبیعی صحبت میکنیم ، در واقع این دو از هم متفاوت نیستند.در بسیاری از موارد این دو باهم شریکند از قبیل :

 

 

آنزیم ها

آمینو اسید

ویتامین ها

مواد معدنی

پروتئین ها

و ……

پس در نتیجه تفاوت چندانی از کیفیت و ارزش غذایی باهم ندارن

 

 

چرا عسل چهل گیاه

 

خرید عسل چهل گیاه کوه ، مزیت های خاصی نسبت به سایر محصولات زنبور عسل دارد، علاقه مندان این محصول چند گل ادعا دارند که شما چه جور میتوانید طعم ها و مزه ها مختلف را در یک قاشق عسل بچشید و از آن لذت ببرید.و طعم چندین گل را برای شما تداعی میکند.میدانید چه طور؟

 

کافیست یک قاشق از عسل چند گیاه را بر روی زبان خود قرار دهید، چشمهای خود را ببندید و آنوقت طعم آن ها را احساس کنید.در اینجاست که علاقه مندان این محصول به طعم های مختلفی میرسند و نت های رایحه ای محصول را تشخیص خواهند داد.

 

چرا عسل تک گل

 

خیلی از افراد به خرید عسل تک گل اعتقاد دارند و میگویند چه نیازی به طعم های زیاد و مختلف. وقتی میتوان خود را در طعم و رایحه ای خاص غرق کرد و از ان لذت برد.عسل طبیعی تک گل شما را در آن گیاه محو میسازد.

 

اما موضوع اینجاست که ، تنها تفاوت در طعم است و اینجاست که سلیقه و ذائقه افراد با هم متفاوت میباشد و نقش تعیین کننده ای در خرید عسل طبیعی را دارد.هر عسل به اندازه عسل دیگری از نظر تغذیه ای خوب است و فقط تفاوت در خواص عسل میباشد.

 

 

 

خاصیت های عسل چند گل

 

توجه داشته باشید که خرید عسل چهل گیاه طبیعی میتواند هر سال طعم آن با بقیه سال ها متفاوت باشد ولی از نظر کیفیت هیچ تغییری در آن ایجاد نمیشود، عسل چند گل به خاطر اینکه در بسیاری از مواقع زنبورهای عسل به سراغ گیاهان دارویی واقع در جنگل ها و کوه میروند که دور از دسترس انسان ها میباشد از آلودگی به دور میباشند.این محصول سرشار از آنتی اکسیدان، شامل مواد مغذی از جمله ویتامین های بی و سی ،فلاونوئیدها،گرده گل،و همچنین آنزیم های پروبیوتیک میباشند.

 

کنترل دیابت

 

همانطور که میدانید عسل ها تشکیل شده از قند طبیعی و کربوهیدرات ها میباشند.عسلها طبیعی هستند که روی قند شما تاثیر بگذارند، ولی جالب است بدانید که عسل طبیعی در مقایسه با قند معمولی تاثیرات کمتری دارد.پژوهشگران در بررسی افراد مبتلا به دیابت نوع 1 و 2 به این نتیجه رسیده اند که عسلها اثر گلیسمی کمتری نسبت به قند ها دارند و همچنین پروتئینی شبیه به انسولین (c-peptide) را در جریان خون را افزایش میدهند. ولی با این حال نباید از حد اعتدال خارج شد و بسیار زیاد به عنوان شیرین کننده از آن استفاده کرد.

 

خرید عسل چهل گیاه طبیعی

 

بهبود فشار خون

 

این عسل چون خالص است،  خرید عسل چهل گیاه محبوبیت خاص خود را دارد. ترکیبات فنلی موجود در آن همانند مواد مغذی گیاهی عمل میکند، بنابراین مصرف روزانه و همچنین مداوم این محصول زنبور عسل میتواند به کاهش کلسترول و همچنین کنترل کردن فشار خون بالا و همچنین کاهش بروز بیماری های قلبی کمک فراوانی میکند.

 

تاثیرات ضد التهابی

 

عسل چند گل به دلیل آنتی اکسیدان های بالای موجود در آن میتواند از التهابات موجود در بدن جلوگیری و یا از آن بکاهد. خرید عسل اکالیپتوس باعث از بین رفتن التهابات میشود.که میتوان به عوارض قلبی و عروقی ، بیماری های خود ایمنی و همچنین سرطان ها نام برد.جالب است بدانید که عسل چند گیاه طبیعی میتواند التهابات سوختگی را کاهش و همچنین درمان کند،برای تسکین درد و التهابات موجود در معده که بر اثر غذای آلوده بوجود آمده است بسیار موثر میباشد.برای روده ها نیز مفید اند که به حرکت آزاد در روده ها کمک میکنن و یبوست را از بین میبرند.

 

کمک به استراحت

 

عسل چهل گیاه ، از آنرو بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است که میتواند به یک خواب و استراحت سالم و کامل کمک فراوانی کند.وجود خواب کامل و سالم برای زندگی انسان بسیار پر ارش میباشد، بنابراین یکی از دلایل محبوبیت عسل چند گل را میتوان کمک به خواب راحت نام برد.محققان میگویند: یک قاشق عسل چند گل را در فنجانی از شیر گرم قبل از خواب زمینه لازم را برای یک استراحت کامل ایجاد میکند.و همچنین محققان میگویند که افرادی که دارای اختلالات کم خوابی و بیخوابی هستند این محصول زنبور عسل به آنان کمک فراوانی میکند.

 

کمک به درمان بیماری های تنفسی

 

محققان بر این باور میباشند که خرید عسل چهل گیاه طبیعی به درمان عفونت دستگاه تنفسی در کودکان کمک فراوانی میکند.همچنین طب سنتی همیشه بر این بار بوده است که عسل برای تسکین برخی از عوامل بیماری های خفیف سرماخوردگی ، احتقان ، گلو درد و سرفه کمک شایعی میکند.

 

تغذیه ای برای پوست

 

این عسل طبیعی دارای خواص ضد عفونی کننده ، ضد باکتریایی و همچنین ضد قارچی میباشد.که میتوند باعث تصفیه خون شود و برای سلامت پوست انسان مفید باشد.وجود آنتی اکسیدان در این محصول سبب جلوگیری از پیری پوست میشود.همچنین محققان میگویند که عسل چند گل میتواند در درمان بیماری ها و مشکلات پوستی از قبیل : زخم و سوختگی ،جای زخم ، آکنه ، لک و همچنین بریدگی نقش موثری را ایفا کند.

 

 

رسانه های همکار
فروش ها
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.